DB Schenker Logistics Dostawcą Roku dla Nowego Stylu

DB Schenker Logistics Dostawcą Roku dla Nowego Stylu

Firma została wybrana jednym z trzech kluczowych partnerów.

Ranking "Dostawca Roku" organizowany jest przez producenta krzeseł i mebli biurowych już od trzech lat. Jego celem jest wyróżnienie trzech partnerów z grupy ponad 1000 dostawców, którzy wnoszą nowe wartości w relacje biznesowe Grupy Nowy Styl. Na początku lutego br. odbyła się gala podsumowująca trzecią edycję rankingu, podczas której firma DB Schenker Logistics otrzymała statuetkę i tytuł Dostawcy Roku 2012.

- Dążymy do tego, aby realizowane przez nas projekty dodawały wartości w łańcuchach dostaw naszych klientów i wzmacniały ich rynkową pozycję - mówi Janusz Górski, Prezes Schenker Sp. z o.o. - Wyróżnienie "Dostawca Roku" przyznane nam przez Grupę Nowy Styl, potwierdza że we współpracy cenne jest zaufanie, partnerstwo i dialog. Umożliwia to budowanie długoletnich relacji i ciągłe doskonalenie procesów po stronie operatora logistycznego i klienta - dodaje Janusz Górski, Prezes Schenker Sp. z o.o.

DB Schenker Logistics współpracuje z Grupą Nowy Styl od 11 lat. Operator logistyczny w skali roku obsługuje kilkadziesiąt tysięcy przesyłek jednego z największych na świecie producentów krzeseł, foteli i mebli biurowych.

- O przyznaniu tytułu dla DB Schenker Logistics zadecydowały z jednej strony międzynarodowy zasięg, globalne know-how, kompleksowa oferta logistyczna, z drugiej - otwartość, nastawienie na zrozumienie naszych potrzeb i proponowanie nowych, elastycznych rozwiązań. Możemy liczyć na profesjonalną obsługę i pełne zaangażowanie w realizowanie celów potwierdzone satysfakcją naszych finalnych klientów. - mówi Dariusz Frydrych, Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny Grupy Nowy Styl.

W procesie wyboru laureatów konkursu "Dostawca Roku" brane jest pod uwagę aż 15 różnych kryteriów, wśród nich: skuteczność działań, czas i sposób reagowania, warunki ekonomiczne, partnerskie relacje, terminowość i niezawodność, elastyczne podejście, wnoszenie nowych rozwiązań, mocna i stabilna pozycja rynkowa, certyfikowane systemy jakości.


4trucks.pl / DB Schenker Logistics

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL