BZ WBK Leasing z Gazelą Biznesu

BZ WBK Leasing z Gazelą Biznesu

BZ WBK Leasing otrzymał Gazelę Biznesu, wyróżnienie przyznawane przez dziennik Puls Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm z sektora MŚP.

BZ WBK Leasing to uniwersalny leasingodawca, który konsekwentnie rozwija swoją działalność. Według danych Związku Polskiego Leasingu, w 2012 roku, pomimo trudnych warunków makroekonomicznych oraz zaostrzającej się konkurencji, spółka, jako jedna z nielicznych, zwiększyła sprzedaż o ponad 11%. Dodatkowo, BZ WBK Leasing od kilku lat utrzymuje się w czołówce firm finansujących maszyny i urządzenia (w ubiegłym roku zajęła drugie miejsce), w szczególności w sektorze rolniczym oraz medycznym. W każdym z wymienionych sektorów firma konsekwentnie poszerza ofertę finansowania obejmującą leasing, pożyczki oraz produkty dodatkowe.

Szymon Kamiński, prezes zarządu BZ WBK Leasing, podkreśla, że nagroda potwierdza słuszność przyjętego przez firmę modelu działania. - Podstawą naszej strategii jest ciągłe rozwijanie dystrybucji oraz oferty, z naciskiem na szybkość zawierania umów, małą liczbę formalności i wysoką jakość obsługi. Nasi klienci to doceniają. W wielu kluczowych segmentach, jak np. małych i średnich przedsiębiorstw oraz branżach jak na przykład rolnictwo czy medycyna, mamy bardzo dobrą dynamikę sprzedaży, znacznie powyżej rynku - mówi Szymon Kamiński.

Ranking "Gazele Biznesu" przygotowywany jest przez Puls Biznesu, wspólnie z wywiadownią gospodarczą Coface, nieprzerwanie od 13 lat. Podobne zestawienia są także opracowywane w Szwecji, Danii, Austrii, Rosji, Estonii, Słowenii i na Łotwie. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

- Ranking Pulsu Biznesu ma dużą renomę, dlatego przyznane wyróżnienie bardzo nas cieszy. Zwłaszcza, że podstawowym kryterium jest dynamiczny rozwój, na którym w ostatnich latach silnie się koncentrujemy. Gazela Biznesu stanowi też dla nas motywację do dalszego rozwijania naszej oferty, co będzie szczególnie istotne teraz, kiedy nadal niepewna sytuacja makroekonomiczna utrudnia rozwój rynku finansowania inwestycji - mówi Daniel Mrozek, dyrektor Marketingu i Wsparcia Sprzedaży w BZ WBK Leasing.


4trucks.pl / BZ WBK Leasing

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL

Wyszukiwarka

Informacje