Scania na targach Bauma

Scania na targach Bauma

Scania zaprezentuje na targach Bauma 2013 szeroką ofertę produktów i usług powstałych w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne.

Na swoim stoisku Scania pokaże pełną gamę dziewięciu silników Euro 6, z premierowym V8 Euro 6 na czele oraz wytrzymałymi pojazdami budowlanymi zapewniającymi kierowcy inteligentne wsparcie zautomatyzowanej skrzyni Scania Opticruise z nowymi funkcjami. Ponadto przedstawione zostaną najnowsze udoskonalenia w zakresie stylizacji i aerodynamiki.

Scania przedstawi także silniki przemysłowe zgodne z najnowszymi standardami emisji spalin. Jednostki te są wykorzystywane do zasilania agregatu prądotwórczego Scania Genset, który zostanie po raz pierwszy zaprezentowany w Europie.
Na stoisku zewnętrznym znajdzie się mobilny warsztat, przydatny do prowadzenia napraw i obsługi pojazdów w terenie, np. w kopalniach odkrywkowych.

Scania wspiera klientów w zwiększaniu ich zysków. Kompleksowe rozwiązania serwisowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań daleko wykraczają poza przeciętne standardy obsługowe.
Nowa, zdalna diagnostyka Scania Remote znacząco polepsza dyspozycyjność klientów.


4trucks.pl / Scania Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL