Premiera na miarę świata floty

Premiera na miarę świata floty

Coraz więcej firm posiada swoje floty samochodowe. W rezultacie wzrasta też zainteresowanie usługami monitoringu pojazdów.

Producenci oferują nie tylko nowe funkcjonalności, ale także coraz lepsze wsparcie technologiczne. Światło dzienne ujrzała właśnie kolejna techniczna nowinka. Flotis Smart.

Tną koszty, ale z głową
Prowadzenie biznesu wymaga odpowiedniego wsparcia. Własna flota samochodowa umożliwia wielu firmom sprawne funkcjonowanie, ale tylko wtedy gdy jest racjonalnie zarządzana. Od wielu lat fleet managerzy są wspierani przez systemy monitoringu pojazdów. Dzięki nim są w stanie na bieżąco kontrolować wykorzystanie samochodów służbowych oraz koszty jakie niesie ze sobą ich utrzymanie. To jednak nie wszystko: zakres oferowanych usług stale się poszerza a ton nadają tu liderzy rynku. Jedną z bardziej rozpoznawalnych marek w dziedzinie monitoringu jest Flotis. Klienci Flotis mogą np. śledzić swoją flotę online na całym świecie i generować różnego rodzaju raporty. Efekt? Obniżenie kosztów, terminowość dostaw i rozsądna eksploatacja samochodów. Użytkownicy czekają jednak na kolejne nowości. Nie na próżno. Właśnie przyszła kolej na odsłonę premierowego urządzenia.

Bądź Smart, miej przewagę
Flotis Smart - bo tak nazywa się nowe urządzenie - powstał z myślą o potrzebach nowoczesnego, mobilnego biznesu. Flotis Smart to terminal nowej generacji, który gwarantuje niezawodność działania monitoringu. Urządzenie przeznaczone jest do ukrytego montażu i stanowi serce całego systemu. Dzięki niemu możliwe jest uzyskanie realnych oszczędności, które pozytywnie wpływają na konkurencyjność biznesów. Urządzenie stworzyli doświadczeni specjaliści, którzy znają specyfikę działania floty pojazdów i wiedzą jak ważna jest niezawodność systemu monitoringu. Flotis Smart jest w pewnym sensie prawą ręka fleet managera i jego najlepszym sojusznikiem w walce o optymalizację kosztów.


4trucks.pl / Flotis.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL