Goodyear Dunlop wśród najlepszych europejskich pracodawców

Goodyear Dunlop wśród najlepszych europejskich pracodawców

Niezależny Instytut CRF nagrodził zasady i praktyki kadrowe Goodyear Dunlop w całej Europie, przyznając firmie certyfikat "Top Employers Europe 2013".

Goodyear Dunlop Tires Europe, jeden z wiodących europejskich producentów opon, otrzymał nagrodę "Top Employers Europe". Firma został doceniona za doskonałe praktyki zarządzania kadrami w dziesięciu krajach: Belgii, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Luksemburgu, Niemczech, Polsce, Słowenii, Wielkiej Brytanii i Włoszech. Certyfikat Goodyear Dunlop Tires Europe przyznał niezależny międzynarodowy Instytut CRF w uznaniu doskonałej polityki personalnej na wyżej wymienionych rynkach.

- Nagroda za najlepsze zarządzanie zasobami ludzkimi w Europie, przyznana przez ceniony niezależny instytut, jest wielkim osiągnięciem. Doceniono nasze działania na rzecz tworzenia wyjątkowego środowiska pracy w całej organizacji, która przyciąga oraz zatrzymuje silnie zmotywowanych, zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników. W obecnej sytuacji gospodarczej wprowadzanie na rynek innowacji, produkowanie i dostarczanie najlepszych produktów możliwe jest tylko wówczas, kiedy stoją za tym najlepsi pracownicy - tacy, jak osoby zatrudnione w naszej firmie - powiedziała Rajita D'Souza, wiceprezes Goodyear Dunlop Tires Europe ds. Zarządzania zasobami ludzkimi.

Niezależny Instytut CRF został założony w 1991 roku, a przedmiotem jego działalności jest ocena systemów zarządzania zasobami ludzkimi. Instytut ocenia organizacje w całej Europie w oparciu o obiektywne badania i analizę najważniejszych aspektów zarządzania kadrami, takich jak: wynagrodzenia i świadczenia dodatkowe, warunki pracy, szkolenia i rozwój, planowanie kariery oraz kultura korporacyjna. Instytut CRF współpracuje z niezależną firmą księgową i doradczą Grant Thornton, realizując dodatkowe audyty określonych obszarów. Aby uzyskać tytuł "Top Employer Europe", międzynarodowa organizacja musi wcześniej otrzymać certyfikat Najlepszego Pracodawcy w co najmniej pięciu europejskich krajach.

- Wysoko cenione jest nasze obiektywne, niezależne i szczegółowe podejście. Dzięki nim obecni i przyszli pracownicy mogą ufać, że certyfikowane organizacje oferują znakomite warunki pracy i rozwoju - powiedział David Plink, prezes CRF.

Najlepsi Pracodawcy Europy otrzymali certyfikaty podczas ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się 21 marca br. w Londynie.


4trucks.pl / Goodyear Dunlop Tires Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL