Flotis w nowej odsłonie

Flotis w nowej odsłonie

Już wkrótce odbędzie się premiera urządzenia, które wprowadzi nowy standard w dziedzinie monitoringu pojazdów.

Nigdy wcześniej technologia mobilna nie była tak dopasowania do wyzwań współczesnego biznesu flotowego. Co to oznacza dla kierowców?

Flotis jest systemem monitoringu pojazdów, który od lat z powodzeniem służy powiększającej się liczbie klientów. Sukces Flotis to owoc inteligentnego rozwiązywania problemów i wsłuchiwania się w potrzeby kierowców. Dlatego system jest prosty w obsłudze a zarazem zapewnia użytkownikom maksimum korzyści. Flotis działa na terenie całego świata i przynosi biznesowi konkretne benefity z optymalizacją kosztów na czele.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów system jest nieustannie rozwijany. Dlatego też będziemy mieli przyjemność zaprezentować Państwu premierowe urządzenie - Flotis SMART FBX 2500 - stworzone przez najlepszych specjalistów Flotis. Nowy produkt łączy w sobie wysoką funkcjonalność z niezawodnością, która pozwoli właścicielom flot na szybsze osiąganie ich biznesowych celów.

Premiera nowego urządzenia odbędzie się 1 kwietnia br. Zapraszamy do śledzenia nas na stronie www.flotis.pl  oraz na naszym firmowym profilu www.facebook.com/FlotisGPS . Urządzenie będzie Państwu przedstawione także w kolejnej informacji prasowej.


4trucks.pl / Flotis.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL