Volvo Polska wśród laureatów certyfikacji Top Employers 2013

Volvo Polska wśród laureatów certyfikacji Top Employers 2013

Firma Volvo Polska uzyskała prestiżowy tytuł Top Employers już po raz czwarty.

To wynik tegorocznych badań polityki personalnej, warunków pracy i oferty dla pracowników przeprowadzonych wśród polskich pracodawców przez Instytut CRF, specjalizujący się w międzynarodowych badaniach w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Jak wykazało badanie Instytutu CRF, Volvo Polska wyróżnia się ze względu na oferowane warunki pracy. Innymi słowy - to firma, która wyjątkowo dobrze dba o swoich pracowników.

Instytut CRF oceniał skierowaną do pracowników ofertę Volvo Polska w następujących kategoriach:
• świadczenia podstawowe,
• świadczenia dodatkowe i warunki pracy,
• szkolenia i rozwój,
• rozwój kariery zawodowej,
• zarządzanie kulturą organizacyjną.

Certyfikat Top Employers otrzymali wyłącznie ci pracodawcy, którzy wykazali w badaniu, że spełniają najwyższe, międzynarodowe standardy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Instytut CRF przeprowadza badania w 45 krajach na 5 kontynentach. Uzyskanie certyfikacji oznacza, że Volvo Polska należy obecnie do międzynarodowej grupy Top Employers w wielu krajach Europy, a także w Australii, Chinach, RPA, Brazylii, i ma prawo używania czerwonego znaku certyfikacji przez kolejny rok.

- Prestiżowy tytuł Top Employers to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że Volvo Polska znajduje się w zaszczytnym gronie najlepszych pracodawców. Fakt, że tytuł ten uzyskaliśmy już czwarty rok z rzędu wskazuje, że jesteśmy organizacją stabilną, utrzymującą niezmiennie najwyższe standardy w zakresie polityki personalnej. Niewątpliwą korzyścią badania jest to, że możemy porównać nasze działania z innymi, wiodącymi firmami i skoncentrować się na tych obszarach zarządzania zasobami ludzkimi, w których wciąż możemy się doskonalić - powiedziała Bożena Michońska - dyrektor ds. Personalnych na Polskę.


Więcej informacji o projekcie Top Employers Polska 2013 i firmowy profil Volvo Polska znajduje się na www.topemployers.pl


4trucks.pl / Volvo Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL