Otwarcie nowej stacji Statoil w Warszawie

Otwarcie nowej stacji Statoil w Warszawie

W dniu 26 lutego br. firma Statoil Fuel & Retail Polska otworzyła nową stację paliw w Warszawie.

Nowa stacja typu premium zlokalizowana jest przy ulicy Płochocińskiej (na Białołęce). Jest to 26 obiekt Statoil w stolicy i 358 w sieci firmy w Polsce.

Nowa stacja Statoil w Warszawie zlokalizowana jest przy ul. Płochocińskiej 200 na drodze wojewódzkiej nr 633 w kierunku Zalewu Zegrzyńskiego. Na stacji znajdują się trzy dwustronne dystrybutory, na których dostępne są następujące rodzaje paliw: benzyny Suprema 98, Eurosuper 95, olej napędowy Supra Diesel oraz Arctic Diesel Gold.

Stacja czynna jest całodobowo przez siedem dni w tygodniu. W sklepie o powierzchni 68 m2, klienci mogą zaopatrzyć się m.in. w produkty spożywcze, przemysłowe oraz akcesoria do pielęgnacji samochodów. Dla klientów przygotowana została również oferta gastronomiczna Made To Go (zimne i ciepłe przekąski, hot dogi, gorąca kawa i napoje. Rodzicom podróżującym z małymi dziećmi stacja oferuje przewijak.

Nowa stacja paliw Statoil akceptuje międzynarodowe karty paliwowe Routex, DKV, UTA, inne karty płatnicze umożliwiające tankowanie bezgotówkowe oraz karty programu lojalnościowego Premium Club.


4trucks.pl / Statoil Fuel & Retail Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL