DSV przejęło Seatainers

DSV przejęło Seatainers

W dniu 13 lutego 2013 Grupa DSV podpisała umowę na zakup wszystkich udziałów duńskiej firmy spedycyjnej Seatainers Group A/S.

Firma świadczy usługi w zakresie magazynowania, logistyki oraz frachtu morskiego i lotniczego.

Grupa Seatainers, zatrudniająca ponad 180 pracowników w biurach na całym świecie, działa na rynkach Danii, Stanów Zjednoczonych, Chin, Singapuru, Australii i na Litwie. Firma specjalizuje się głównie w logistyce i transporcie materiałów ponadgabarytowych, między innymi dla firm działających w sektorze energii odnawialnej. Przychód roczny grupy Seatainers to 134 milionów EURO, z czego ponad 60 proc. wpływów rocznych firma uzyskuje dzięki transportom projektowym.

- Połączenie specjalistycznych usług świadczonych przez Seatainers Group z wieloletnim doświadczeniem naszej firmy stworzy bardzo groźnego gracza na rynku TSL, z dużym potencjałem rozwojowym - mówi Jens Bjørn Andersen, CEO Grupy DSV A/S.

Grupa DSV jest globalnym dostawcą usług transportowych i logistycznych. Posiada biura oraz oddziały w ponad 60 krajach, a dzięki rozbudowanej sieci sieci partnerów, świadczy swoje usługi na całym świecie. Firma zatrudnia obecnie około 22 tys. pracowników. Efektywne i kompleksowe rozwiązania pozwoliły DSV osiągnąć w 2011 r. przychód na poziomie 6 mld euro.

Więcej informacji na stronie: www.dsv.com/pl 


4trucks.pl / DSV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL