UPS dołącza do Scuderia Ferrari

UPS dołącza do Scuderia Ferrari

UPS rozszerza zakres sponsorowania sportów motorowych, zostając "oficjalnym sponsorem logistycznym i spedycyjnym" Ferrari.

Firma UPS ogłosiła rozszerzenie swojego programu sponsoringu sportów motorowych, podpisując umowę o wieloletniej współpracy z biorącym udział w wyścigach Formuły 1® zespołem Scuderia Ferrari. Decyzja została ogłoszona w Barcelonie 19 lutego, a w podpisaniu umowy uczestniczył kierowca zespołu Ferrari, Fernando Alonso, który w ramach tego wydarzenia po raz pierwszy zasiadł za kierownicą bolidu F139 z logotypem UPS.

Sponsoring zapewni znaczącą widoczność marki UPS, z racji na fakt, że Scuderia Ferrari uczestniczy w Mistrzostwach Świata Formuły 1, które odbywają się w 19 krajach, od Australii w marcu po Brazylię w listopadzie. Tarcza UPS będzie widniała na bolidach Ferrari F138 kierowanych przez Alonso i jego kolegę z zespołu, Felipe Massę, na ich kombinezonach, a także na flocie samochodów transportowych Scuderii i na wyposażeniu toru. Oprócz tego UPS wdroży na globalną skalę kompleksowy program komunikacyjny dotyczący tej inicjatywy sponsoringowej.

UPS zostanie także "oficjalnym sponsorem logistycznym i spedycyjnym" Ferrari, biorąc udział w codziennych działaniach firmy i świadcząc ważne, kompleksowe usługi transportowo-wysyłkowe.

Zespół Scuderia Ferrari, założony w 1947 roku, jest najbardziej rozpoznawalnym teamem w świecie wyścigów i odnosi najwięcej sukcesów. Scuderia Ferrari to jedyna załoga, która uczestniczy w Mistrzostwach Świata Formuły 1 od samego ich początku w 1950 roku. Należą do niej prawie wszystkie rekordy Formuły 1.

- Niezwykle się cieszymy, mając jako nowego partnera firmę UPS. Jest to jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie - powiedział szef zespołu Scuderia Ferrari Stefano Domenicali. - Doskonałość, innowacyjność i precyzja odgrywają kluczową rolę we wszystkich działaniach naszego zespołu. Współpraca z UPS, czyli organizacją o globalnym zasięgu, która również kieruje się tymi wartościami, pozwoli nam wspólne wyszukiwać i wdrażać usprawnienia naszej codziennej pracy, zwiększając wydajność zespołu.

- Jesteśmy podekscytowani, że możemy dołączyć do Ferrari i stać się częścią ich teamu wyścigowego - powiedziała Christine Owens, wiceprezes UPS ds. komunikacji i zarządzania marką, podpisując długoterminową umowę w siedzibie Ferrari we włoskim Maranello. - UPS od ponad 12 lat w wspiera rozwój sportów motorowych. Rozszerzenie naszego zaangażowania na tym polu o jeden z najbardziej znanych na świecie zespołów Formuły 1 połączy dwie światowe marki o bogatej historii i kulturze, a także wyjątkowym dążeniu do doskonałości.

- Zarówno UPS, jak i Ferrari cały czas opracowują i wdrażają nowe technologie, traktując szybkość i efektywność jako środki do przekraczania oczekiwań - powiedziała Owens. - Bycie częścią Scuderia Ferrari pomoże wzmocnić globalnie markę UPS, pozytywnie wypływając na naszą działalność na torze i poza nim, a także dając nam możliwość inwestycji na rynkach o największym potencjale wzrostu biznesowego na świecie.

Współpraca ta stanowi kolejny element globalnej platformy sponsoringowej UPS, która obejmuje już zaangażowanie w NASCAR, NCAA, golf zawodowy oraz Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie 2012 w Londynie.


4trucks.pl / UPS

Przeczytaj też:
Odszkodowanie za przestój - jak wyliczyć jego wartość?

Odszkodowanie za przestój pojazdu z ubezpieczenia OC sprawcy obejmuje kompensację szkody w postaci wszystkich utraconych korzyści, których przedsiębiorca nie uzyskał, w związku z uszkodzeniem pojazdu i niemożliwością realizacji zleceń transportowych.

 

Odszkodowanie za utracony zysk nieplanowanym przestojem pojazdu

Odszkodowanie za utracony zysk, czyli kompensacja strat firmy transportowej spowodowanych nieplanowanym przestojem pojazdu.

Co to jest SENT i jakich transportów dotyczy?

System SENT to skrót od System Elektronicznego Nadzoru Transportu. Został on stworzony, by rejestrować tzw. towary wrażliwe, czyli, na przykład, paliwo, alkohol, czy tytoń.

 

Nowe obciążenia dla przewoźników - kosztowny pomysł nowego zarządcy Myta

Krajowy System Poboru Opłat (KSPO) jest od początku lipca zarządzany przez Krajową Administrację Skarbową (KAS).

 

Paliwo do ciężarówek bezpośrednio ze spalin

Badacze w Szwajcarii opatentowali nową koncepcję, która zmniejszyłaby emisję CO2 z samochodów ciężarowych o prawie 90%.

 

Ruptela – kolejne ułatwienia dla polskich przewoźników

Ruptela, jeden z liderów rynku telematycznego w Europie, oferujący rozwiązania GPS i szczegółowego monitoringu floty, otwiera swoje biuro w Polsce. Co to oznacza dla polskich klientów?

 

Cztery firmy ubezpieczeniowe otrzymały wezwania od Rzecznika Finansowego

Czterech czołowych ubezpieczycieli - posiadających łącznie ponad 50 procent rynku ubezpieczeń komunikacyjnych - otrzymało wezwania Rzecznika Finansowego o zaniechanie stosowania nieuczciwych praktyk rynkowych.

 

Fixly - aplikacja mobilna ze zleceniami dla kierowców

Ważnym czynnikiem rozwoju branży transportowej w najbliższych latach jest dalszy postęp w zakresie digitalizacji i zamawiania usług online.

 

Wjazd do Grecji - kierowcy ciężarówek muszą się zarejestrować

Od 1 lipca 2020 r. osoby wjeżdżające do Grecji musiały dokonać wstępnej rejestracji online.

 

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL