Bezpłatna obsługa kart i viaTOLL

Bezpłatna obsługa kart i viaTOLL

Karta BZA CARD jest produktem całkowicie bezpłatnym. Od lat strategia firmy BZA skierowana jest na przejrzyste zasady funkcjonowania oraz na brak dodatkowych kosztów.

Karty paliwowe BZA CARD są wydawane i użytkowane bezpłatnie. Klienci BZA CARD nie ponoszą także kosztów za dodatkowe karty czy ich blokowanie.

Mocnym atutem jest także darmowy Portal Transportowy w trybie on-line dostępny dla klientów BZA CARD całodobowo. Umożliwia administrowanie i monitorowanie bezgotówkowych transakcji za paliwo.

Kolejną usługą firmy BZA świadczoną całkowicie bezpłatnie jest pośrednictwo w rozliczaniu opłat drogowych viaTOLL w trybie kredytowym ( post-paid). Rozliczenie viaTOLL z BZA polega na wystawianiu raz w miesiącu noty obciążeniowej z 14-dniowym terminem płatności. Wystawiane noty w zależności od życzenia klienta mogą mieć formę tradycyjną (papierową) lub elektroniczną.

Rozliczanie obowiązkowych opłat viaTOLL przez firmę BZA nie musi być powiązane z użytkowaniem kart flotowych BZA CARD, ale dla posiadaczy kart BZA CARD wiąże się z dodatkowymi rabatami na paliwo.
Ponadto od Klientów firmy BZA nie wymaga się żadnych dodatkowych zabezpieczeń, co przyspiesza i ułatwia proces zawarcia umowy i rozpoczęcia bezprowizyjnego korzystania z systemu viaTOLL.


4trucks.pl / BZA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL