Pall-Ex: 30% wzrost

Pall-Ex: 30% wzrost

Pall-Ex, międzynarodowa sieć dystrybucji, odnotowała w ubiegłym roku aż 30% wzrost wolumenu przewożonych ładunków paletowych.

Firma prognozuje zwiększenie wolumenu także w roku bieżącym, dzięki rozwojowi sieci w Europie. Do 2015 r. Pall-Ex chce otworzyć przedstawicielstwa w 15 europejskich krajach. W maju br., pierwszy transport ładunków paletowych ma zostać zrealizowany w Polsce.

- Wzrost liczby przewożonych ładunków paletowych wskazuje na rosnące zapotrzebowanie firm na szybkie, niezawodne i efektywne kosztowo dostawy niewielkich partii towarów na terenie całej Europy - mówi Adrian Russell, Dyrektor Zarządzający Grupy Pall-Ex. - Usługi, które oferujemy, gwarantują klientom - zarówno tym działającym w skali lokalnej, jak i międzynarodowej - uzyskanie konkretnych korzyści. To rozwiązanie idealne w czasach ograniczonych budżetów. - dodaje. 

Wzrost liczby przewozów odnotowany przez Pall-Ex, to efekt prac nad poszerzaniem zasięgu sieci, która obecnie posiada swoje oficjalne przedstawicielstwa w 6 europejskich krajach, a w 38 państwach realizuje usługi dystrybucji ładunków. - Sukces Pall-Ex to przede wszystkim zasługa współpracujących z nami firm transportowych. Poszerzając swoją ofertę o dystrybucję na skalę paneuropejską, pozyskują one nowych klientów i przyczyniają się do szybkiego rozwoju sieci. Prognozujemy, że w 2013 roku będziemy kontynuować wzrost - mówi Adrian Russell.

Do 2015 roku Pall-Ex przewiduje uruchomienie oddziałów w 15 krajach na starym kontynencie. Jednym z nich jest Polska, gdzie pierwsze przewozy mają zostać zrealizowane już w maju br. W planach ekspansji Pall-Ex są również Francja, Turcja, Niemcy, kraje Beneluksu, kraje Skandynawskie oraz Czechy i Słowacja. Cała sieć Pall-Ex zrzesza obecnie ponad 200 firm transportowych - 90 z Wielkiej Brytanii, 40 z Hiszpanii i Portugalii, 30 z Rumunii i 50 z Włoch.

W Polsce Pall-Ex finalizuje pierwsze umowy z przewoźnikami.


4trucks.pl / Pall-Ex

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL