Osiem SANCITY 10LF już w Rzeszowie

Osiem SANCITY 10LF już w Rzeszowie

W poniedziałek 11 lutego br. do MPK w Rzeszowie przekazanych zostało 7 szt. autobusów Autosan SANCITY 10LF.

Dołączyły one do pierwszego egzemplarza, który dotarł do Rzeszowa już 14 stycznia. Autobusy stanowią pierwszą transzę dostawy jaką AUTOSAN realizuje w ramach wygranego przetargu na 20 autobusów klasy MIDI dla rzeszowskiego przewoźnika. Autobusy przekazane zostały terminowo, zgodnie z zapisami Umowy zawartej w ubiegłym roku pomiędzy AUTOSAN S.A. i Zarządem Transportu Miejskiego w Rzeszowie.

Niskopodłogowe, 10-metrowe autobusy dedykowane dla Rzeszowa wyposażone zostały, zgodnie z wymaganiami kupującego i złożoną ofertą, w silniki IVECO NEF, spełniające normy czystości spalin EEV oraz w automatyczne skrzynie biegów firmy ALLISON. Producentem osi, mostów i układów kierowniczych zamontowanych w rzeszowskich "dziesiątkach" jest firma ZF. Fotele do autobusów dostarczył KIEL, klimatyzację firma WEBASTO. Pozostałe elementy wyposażenia również pochodzą od sprawdzonych i uznanych Dostawców takich jak m.in. WABCO, GROENEVELD. W autobusach zamontowano urządzenia umożliwiające bezpieczne i wygodne przejazdy osobom niepełnosprawnym. W drzwiach środkowych zainstalowana została rampa wjazdowa pozwalająca na swobodny wjazd wózków inwalidzkich, a także wózków dziecięcych, zastosowany został system "przyklęku" pozwalający obniżyć wejście do autobusu, co zdecydowanie ułatwi wsiadanie i wysiadanie pasażerów, w tym osób niepełnosprawnych. Autobusy są przystosowane do montażu m.in. elektronicznych tablic kierunkowych i monitoringu.

Rzeszowskie SANCITY w srebrno - pomarańczowych barwach wybranych przez Użytkownika pięknie prezentowały się w słonecznej, zimowej aurze przemierzając w kolumnie drogę z Sanoka do stolicy Podkarpacia oraz na zajezdni MPK.


4trucks.pl / AUTOSAN SA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL