Serwis Scania w Makowiskach k.Bydgoszczy już otwarty

Serwis Scania w Makowiskach k.Bydgoszczy już otwarty

Po niespełna roku od wkopania kamienia węgielnego pod nową inwestycję nastąpiło otwarcie bydgoskiego serwisu Scania w Makowiskach.

Właścicielem serwisu jest firma Hołowińscy-Scanserwis, autoryzowany dealer Scania. Jest to kolejna - 35 lokalizacja na mapie sieci serwisowej Scania w Polsce.

Serwis zlokalizowany jest w miejscowości Makowiska 34 w gminie Solec Kujawski przy trasie S10. Świadczy usługi z zakresu: przeglądów, napraw ciężarówek, naczep, autobusów, silników przemysłowych, napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności, montażu urządzeń Toll Collect, całodobowej pomocy Scania Assistance.

Serwis posiada duży asortyment części zamiennych, oferuje także umowy obsługowo naprawcze. Na Klientów czeka pełna oferta pojazdów nowych i używanych. Serwis zatrudnia 7. mechaników ( w sumie 12. osób), posiada trzy stanowiska przejazdowe 26-metrowe oraz jedno 15-metrowe. Wyposażony jest w nowoczesne urządzenia do pełnej obsługi, w tym m.in.: magistralę olejową, testery hamulców i zawieszeń, linię diagnostyczną Nussbaum, urządzenia do laserowego pomiaru geometrii podwozia.


4trucks.pl / Scania Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL