eOględziny - innowacyjny system kontroli kosztów

eOględziny - innowacyjny system kontroli kosztów

LeasePlan Fleet Management - jako pierwsza firma na polskim rynku CFM - uruchomił innowacyjną aplikację, która umożliwia określenie faktycznego stanu leasingowanego pojazdu przez cały okres trwania umowy.

Nowe narzędzie daje fleet managerom stały dostęp do informacji o sposobie eksploatacji floty. Pozwala kontrolować koszty i minimalizować wydatki.

Zaprojektowana przez specjalistów LeasePlan aplikacja eOględziny to narzędzie oparte na formularzu internetowym i aplikacji na urządzenia mobilne (smartfony i tablety). Za pośrednictwem tego rozwiązania kierowcy i serwisanci mają możliwość określania tego, jaki jest stan samochodu i co się z nim dzieje przez cały czas trwania umowy najmu.

- eOględziny to innowacyjny system kontroli kosztów. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, którzy nie chcą być zaskakiwani dodatkowymi wydatkami, chociażby przy zwrocie leasingowanych pojazdów. - mówi Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan Fleet Management.

Ta usługa jest adresowana do klientów chcących szczegółowo i skrupulatnie kontrolować koszty, np. poprzez weryfikację wydatków powodowanych nadmiernym zużyciem lub uszkodzeniami pojazdów. Aplikacja pozwala nie tylko na gromadzenie i dostęp do podstawowych danych samochodu (status i numer ubezpieczenia, numer VIN). Może służyć do zbierania innych informacji związanych z procesem eksploatacji, takich jak zużycie opon, czy też powstałe uszkodzenia. Użytkownik aplikacji (kierowca, serwisant) informację tekstową może wzbogacić o zdjęcia. Z kolei menedżerowie flot mają wgląd do raportów powstałych na podstawie zgromadzonych danych.

- eOględziny to narzędzie wspomagające kontrolę stanu floty, przez co możliwe jest planowanie przyszłych kosztów oraz odpowiednie wpływanie na zachowania użytkowników pojazdów. Planujemy również wzbogacić system eOględzin o kolejne funkcjonalności, takie jak raporty stanu pojazdu niezbędne do określenia kosztów ubezpieczenia, czy też jego wartości w momencie odsprzedaży.- mówi Artur Sulewski, dyrektor handlowy LeasePlan Fleet Management.

Aplikacja eOględziny jest dostępna w ofercie LeasePlan Fleet Management (Polska) od początku 2013 roku.


4trucks.pl / LeasePlan Fleet Management

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL