Statoil otwiera nową stację franczyzową

Statoil otwiera nową stację franczyzową

W dniu 7 lutego br. w miejscowości Siemiatycze (woj. podlaskie) otwarta została nowa franczyzowa stacja paliw Statoil.

Nowa stacja jest 79 obiektem franczyzowym Statoil w Polsce. Sieć stacji Statoil w naszym kraju liczy obecnie 356 obiektów.

Nowa stacja paliw Statoil działająca na zasadzie franczyzy rozpoczęła sprzedaż w dniu 7 lutego br. Obiekt położony jest 500 m od centrum Siemiatycz na ul. Lewandowskiego 2, przy drodze krajowej nr 19 (wjazd do Siemiatycz od strony Białegostoku).

Na stacji dostępne są następujące rodzaje paliw: benzyny - Suprema 98, Eurosuper 95, oleje napędowe Arktyczny DieselGold i SupraDiesel oraz Supragaz. Zamontowany został również dystrybutor szybkiego tankowania (ok. 80 l /min.).

Stacja czynna jest całodobowo przez siedem dni w tygodniu. W sklepie o powierzchni ok. 80 m2 klienci mogą zaopatrzyć się m.in. w produkty spożywcze i przemysłowe, w tym akcesoria do pielęgnacji samochodów. Dla klientów przygotowana została również oferta gastronomiczna (zimne i ciepłe przekąski, hot dogi, gorąca kawa i napoje) oraz punkt LOTTO. Rodzicom podróżujących z małymi dziećmi stacja oferuje przewijak.

Nowa franczyzowa stacja paliw Statoil akceptuje międzynarodowe karty paliwowe Routex, DKV, UTA, inne karty płatnicze umożliwiające tankowanie bezgotówkowe oraz karty programu lojalnościowego Premium Club.


4trucks.pl / Statoil Fuel & Retail Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL