FM Group rozbudowuje siedzibę w Phalsbourgu

FM Group rozbudowuje siedzibę w Phalsbourgu

Wiodący operator logistyczny FM Group zdecydował o podjęciu kolejnej inwestycji.

Tym razem firma rozbudowuje siedzibę w centrum biurowo-przemysłowym w Phalsbourgu. FM Logistic na całym świecie, także we Francji stawia na zrównoważony rozwój w regionie. To wspiera lokalną społeczność, miasto oraz podnosi jakość życia pracowników.

O 2000 m2 zwiększy się powierzchnia siedziby francuskiego operatora w wyniku rozpoczętej w styczniu 2013 roku rozbudowy. Prace budowlane mają zakończyć się w marcu 2014 roku, a projekt realizuje spółka NG Concept , wchodząca w skład FM Group. Do dyspozycji pracowników będzie 6 000 m2 wykonanych w najnowszej technologii, co wpłynie na poprawę warunków pracy (budynek energooszczędny, z nowatorskimi rozwiązaniami wentylacyjnymi).

Francuski Zarząd FM Group w składzie: Jacky GERVIS, Prezes Rady Wykonawczej FM Holding; Gilles FAURE, Prezes Bati Logistic reprezentowany przez Pierre’a ORSATTI, Dyrektor NG Concept oraz Dany KOCHER, Burmistrz miasta Phalsbourg, w obecności pracowników wmurowali kamień węgielny pod inwestycję. To już tradycja u francuskiego potentata.

Nowo powstały budynek będzie przeznaczony dla pracowników administracyjnych oraz pracowników wydziałów ds. inżynieryjnych. Rozbudowa siedziby jest wynikiem strategii operatora zmierzającej w ciągu 10 lat do podwojenia wyników spółki oraz poprawy jakości życia pracowników. W tej chwili obroty FM Group kształtują się na poziomie 850 milionów Euro.


4trucks.pl / FM Logistic Group

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL