DAF uruchamia program First Choice

DAF uruchamia program First Choice

First Choice to zupełnie nowy program obejmujący używane ciężarówki DAF wyprodukowane w ciągu ostatnich lat.

Przeznaczony jest wyłącznie dla europejskich dealerów DAF. Pojazdy DAF opatrzone znakiem First Choice mają nie więcej niż 5 lat i przebieg maksymalnie 500 000 km.

Ponieważ firma DAF - znana z niezawodności swoich pojazdów i niskich kosztów eksploatacyjnych - rozwija swoją działalność na rynku europejskim, zapotrzebowanie na niedawno wyprodukowane używane ciężarówki DAF wciąż rośnie. W związku z tym holenderski producent pojazdów ciężarowych wprowadza nowe oznaczenie używanych pojazdów, znajdujących się w dobrym stanie technicznym w ramach obecnego programu DAF Used Trucks.

Ciężarówki opatrzone znakiem DAF First Choice mają nie więcej niż 5 lat, maksymalny przebieg 500 000 km i kompletną historię serwisową. Są w doskonałym stanie, co potwierdza kontrola prowadzona w ramach programu przez dealerów w niemal 200 placówkach. W celu zapewnienia najwyższej jakości pojazdu dealerzy DAF dostarczają pojazd First Choice wraz z 6-miesięczną gwarancją sprawności układu napędowego. Dodatkowe kontrakty serwisowe są dostępne jako opcja, podobnie jak atrakcyjne programy finansowania w ramach usługi PACCAR Financial. Pełny asortyment pojazdów First Choice wraz ze szczegółowym opisem i zdjęciami jest dostępny na uaktualnionej stronie http://www.dafusedtrucks.com


4trucks.pl / DAF Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL