Współpraca DSV z Mitsubishi

Współpraca DSV z Mitsubishi

W ostatnim kwartale 2012 roku DSV Solutions podpisało umowę na kompleksową obsługę logistyczną Mitsubishi International GmbH.

Mitsubishi International Gmbh to niemiecki oddział japońskiego Mitsubishi Corporation, globalnego przedsiębiorstwa działającego na wielu rynkach. Do głównych sektorów działalności niemieckiego oddziału Mitsubishi należy zaliczyć między innymi branże: finansową, energetyki przemysłowej, obróbki metali, produkcji maszyn i urządzeń, chemii, produkcji żywności i ochrony środowiska. Obecnie Mitsubishi Corporation działa w ponad 90 krajach na całym świecie.

- Kompleksowa obsługa Mitsubishi International polegać będzie na przeprowadzaniu odpraw celnych w Hamburgu, koordynacji transportu drogą morską do magazynu DSV w Gdańsku, magazynowaniu i konfekcjonowaniu produktów oraz transporcie do odbiorców w regionie Europy Wschodniej - tłumaczy Piotr Krawiecki, prezes DSV Road i Solutions. - Wybór DSV jako operatora logistycznego został podyktowany zarówno naszym szerokim doświadczeniem w zakresie obsługi produktów chemicznych, jak i globalnemu zasięgowi naszej działalności. Dodatkowym atutem była możliwość kompleksowej obsługi, dzięki kooperacji pomiędzy poszczególnymi spółkami Grupy DSV.


4trucks.pl / Grupa DSV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL