Chcesz tankować taniej?

Chcesz tankować taniej?

Na stacjach  ruszyła kolejna promocja dedykowana uczestnikom programu Shell CLUBSMART, mająca na celu ograniczenie kosztów tankowania.

Teraz, wymieniając punkty Shell CLUBSMART można uzyskać wyjątkowe rabaty - nawet do 30 groszy na 1 litrze paliwa.

Promocją objęte są wszystkie paliwa oferowane przez stacje Shell oraz autogaz LPG. Tankując uszlachetnione paliwa Shell V-Power, Shell V-Power Racing oraz Shell V-Power Diesel uczestnicy programu otrzymają 30 groszy rabatu na 1 litr paliwa w zamian za 12 punktów Shell CLUBSMART. Użytkownicy ekonomicznych paliw Shell FuelSave 95, Shell FuelSave Diesel oraz Shell PowerGas mogą liczyć na zniżkę w wysokości 12 groszy na 1 litrze paliwa w zamian za 12 punktów Shell CLUBSMART. Kierowcy nieposiadający wystarczającej liczby punktów mogą je zdobyć dzięki zakupom produktów objętych programem Shell CLUBSMART, dokonanym na stacjach Shell.

Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie akcji, zamieszczonym na stronie www.shell.pl oraz na stacjach Shell w całej Polsce. Promocja trwa od 07.01.2013r. do 17.03.2013r.
Shell CLUBSMART jest pierwszym programem lojalnościowym branży paliwowej w Polsce. Dzięki bogatej ofercie od 1999 roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych.

Więcej informacji o Shell CLUBSMART: www.shellsmart.com


4trucks.pl / Royal Dutch Shell

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL