Uboat-Line pozyskuje nowych armatorów

Uboat-Line pozyskuje nowych armatorów

Notowana na NewConnect Spółka działająca w sektorze logistyki oraz spedycji, Uboat-Line, rozszerzyła swoją ofertę o kolejnych dwóch armatorów: irlandzkiego Irish Ferries oraz fińskiego Tallink Silja.

- Podpisaliśmy umowy, które korzystnie wpłyną na nasze wyniki finansowe w perspektywie całego roku. Rozmowy z obydwoma armatorami prowadziliśmy w ciągu zeszłego roku i jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy już na samym początku roku poinformować o rozpoczęciu współpracy z nowymi partnerami - powiedział Tomasz Wacięga, Wiceprezes Zarządu Uboat-Line S.A.

Uboat-Line specjalizuje się w obsłudze firm transportowych. Oferuje im kompleksową usługę, która obejmuje m.in. rezerwację przepraw promowych z większości portów europejskich, rezerwację przepraw dla pojazdów ponadnormatywnych oraz przewożących ładunki niebezpieczne a także fracht morski. Oferta Spółki obejmuje też sprzedaż winiet na przejazdy we Francji, Hiszpanii i Włoszech oraz obsługę transportu intermodalnego na kluczowych trasach Europy.

Irish Ferries to jeden z wiodących armatorów promowych oferujący połączenia z Irlandii do Francji oraz Wielkiej Brytanii.

- Umowa z Irish Ferries to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na przeprawy samochodów ciężarowych oraz pojazdów ponad gabarytowych między Anglią a Irlandią - dodał Tomasz Wacięga.

Dzięki umowie z Tallink Silja, Spółka będzie oferować swoim klientom bilety na promy tego przewoźnika na ważnej trasie Helsinki-Tallin. Na tej trasie Uboat-Line współpracuje już z Eckerö Line - doskonałym armatorem i sprawdzonym partnerem spółki. Współpraca z Tallink Silja oznacza więc większy wybór dla klientów Uboat-Line.

O UBOAT-LINE S.A.
Uboat-Line S.A. to wyspecjalizowana firma świadcząca kompleksowe usługi dla firm transportowych. Firma współpracuje z największymi armatorami i m.in. hurtowo rezerwuje przeprawy promowe, dzięki czemu może zaoferować swoim partnerom najbardziej konkurencyjne ceny. Oferta Spółki obejmuje też sprzedaż winiet na przejazdy we Francji, Hiszpanii i Włoszech a także serwis i obsługę transportu intermodalnego na kluczowych trasach Europy. Kolejne usługi Uboat-Line to m.in. ubezpieczenie towaru w transporcie, monitoring przesyłek oraz obsługa celna w portach polskich oraz Hamburgu. Przewaga konkurencyjna wobec innych firm na polskim rynku opiera się na innowacyjnych zasobach, które Spółka wykorzystuje i intensywnie rozwija. Od początku istnienia firma związana jest z liderami transportu międzynarodowego.


4trucks.pl / Uboat-Line S.A.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL