Uboat-Line pozyskuje nowych armatorów

Uboat-Line pozyskuje nowych armatorów

Notowana na NewConnect Spółka działająca w sektorze logistyki oraz spedycji, Uboat-Line, rozszerzyła swoją ofertę o kolejnych dwóch armatorów: irlandzkiego Irish Ferries oraz fińskiego Tallink Silja.

- Podpisaliśmy umowy, które korzystnie wpłyną na nasze wyniki finansowe w perspektywie całego roku. Rozmowy z obydwoma armatorami prowadziliśmy w ciągu zeszłego roku i jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy już na samym początku roku poinformować o rozpoczęciu współpracy z nowymi partnerami - powiedział Tomasz Wacięga, Wiceprezes Zarządu Uboat-Line S.A.

Uboat-Line specjalizuje się w obsłudze firm transportowych. Oferuje im kompleksową usługę, która obejmuje m.in. rezerwację przepraw promowych z większości portów europejskich, rezerwację przepraw dla pojazdów ponadnormatywnych oraz przewożących ładunki niebezpieczne a także fracht morski. Oferta Spółki obejmuje też sprzedaż winiet na przejazdy we Francji, Hiszpanii i Włoszech oraz obsługę transportu intermodalnego na kluczowych trasach Europy.

Irish Ferries to jeden z wiodących armatorów promowych oferujący połączenia z Irlandii do Francji oraz Wielkiej Brytanii.

- Umowa z Irish Ferries to nasza odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na przeprawy samochodów ciężarowych oraz pojazdów ponad gabarytowych między Anglią a Irlandią - dodał Tomasz Wacięga.

Dzięki umowie z Tallink Silja, Spółka będzie oferować swoim klientom bilety na promy tego przewoźnika na ważnej trasie Helsinki-Tallin. Na tej trasie Uboat-Line współpracuje już z Eckerö Line - doskonałym armatorem i sprawdzonym partnerem spółki. Współpraca z Tallink Silja oznacza więc większy wybór dla klientów Uboat-Line.

O UBOAT-LINE S.A.
Uboat-Line S.A. to wyspecjalizowana firma świadcząca kompleksowe usługi dla firm transportowych. Firma współpracuje z największymi armatorami i m.in. hurtowo rezerwuje przeprawy promowe, dzięki czemu może zaoferować swoim partnerom najbardziej konkurencyjne ceny. Oferta Spółki obejmuje też sprzedaż winiet na przejazdy we Francji, Hiszpanii i Włoszech a także serwis i obsługę transportu intermodalnego na kluczowych trasach Europy. Kolejne usługi Uboat-Line to m.in. ubezpieczenie towaru w transporcie, monitoring przesyłek oraz obsługa celna w portach polskich oraz Hamburgu. Przewaga konkurencyjna wobec innych firm na polskim rynku opiera się na innowacyjnych zasobach, które Spółka wykorzystuje i intensywnie rozwija. Od początku istnienia firma związana jest z liderami transportu międzynarodowego.


4trucks.pl / Uboat-Line S.A.

Przeczytaj też:
Platforma RIO dla firm transportowych

Podczas 6. edycji targów TransLogistica Poland, które odbędą się w dniach od 6 do 8 listopada 2018 roku w Warszawie, RIO zaprezentuje nowe usługi i nowych partnerów.

Kobieta kierowca, która podbiła Rosję

Ekaterina Mironova, 28-letnia kierowca ciężarówki zachęca inne dziewczyny żeby wsiadły za kółko.

Okradzione ciężarówki w Niemczech

Minionej nocy niedaleko Koblenz zgłoszono, policji autostradowej, kradzież w kabinach dwóch ciężarówek.

Tachograf 2019 jeszcze bardziej inteligentny

Wprowadzenie inteligentnych tachografów zostało już potwierdzone.

Jak jeździmy w Niemczech?

Przedstawiamy wyniki 2-tygodniowej kontroli funkcjonariuszy BAG oraz policji na mocno uczęszczanej Bundesautobahn 2 (A2).

Dzień Reformacji - zakaz jazdy samochodów ciężarowych

Państwa federalne, w których Dzień Reformacji jest związany z zakazem prowadzenia pojazdów to: Brandenburgia, Mecklenburg-Vorpommern, Saksonia, Saksonia-Anhalt i Turyngia.

Nowy odcinek S3 Legnica - Bolków

Już dziś, w godzinach południowych, ma zostać oddana do użytku droga ekspresowa S3 z Legnicy do Bolkowa. Jej długość wynosi 36 km.

Sprzęg sprzęgowi nie równy...

Do czasu wprowadzenie dyrektywy 94/20/WE podawano jedynie, jaką najcięższą przyczepę "pociągnie" dany sprzęg.

IVECO triumfuje w wyścigach samochodów ciężarowych

Jochen Hahn, prowadzący samochód IVECO Stralis, zapisał się w historii tych zawodów, zdobywając tytuł mistrzowski już po raz piąty.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL