Mikołajki z ND Polska

Mikołajki z ND Polska

We wtorek najmłodsi pacjenci szpitala w Zielonej Górze przenieśli się w wirtualny świat gier. Wszystko za sprawą firmy ND Polska, która zafundowała dzieciom wielką mikołajkową imprezę.

- Chcieliśmy zrobić coś dobrego dla regionu, w którym prowadzimy działalność - mówi Agata Woźnicka-Giza, dyrektor personalny ND Polska. Dzięki temu w szpitalu pojawiły się konsole z różnymi grami. Starsi rozegrali wirtualne boje na murawach gry FIFA. Królowały Borusia Dortmund i Barcelona.

Młodsi chętnie zagłębili się w świat Harry'ego Pottera poznając tajniki magii. Inni zdecydowali się na rozgrywkę przy pomocy Xbox 360 z kinectem. Zabawy ruchowe wywoływały mnóstwo pozytywnych emocji. I co najważniejsze, dzieci na chwile mogły zapomnieć o chorobie. - Dzieci były zadowolone, uśmiechnięte. To bardzo miło, że znalazła się firma, która sama z siebie chciała umilić dzieciom czas pobytu w szpitalu. Choroba i rozłąka dla dzieci są bardzo bolesne, dlatego każdy gest czy upominek sprawia, że dzieci zapominają o tych przykrych momentach - mówi Bogusława Kornowicz, p.o. rzecznika prasowego zielonogórskiego szpitala.

Maluchy nie kryły radości, szczególnie w chwili kiedy A. Woźnicka-Giza i Jarosław Bartczak, dyrektor generalny ND Polska roznieśli po dziecięcych oddziałach kilkadziesiąt paczek z prezentami. Maluchy dostały grzechotki i pluszaki, klocki i samochodziki. Starsze dzieci otrzymały gry komputerowe, gry planszowe oraz wiele innych prezentów.

- Oby było jak najwięcej takich imprez w naszym szpitalu - mówi B. Kornowicz. A. Woźnicka-Giza powiedziała, że zdecydowano się na Mikołajki właśnie w Zielonej Górze. - Czasami warto oderwać się od rzeczywistości, od codziennych zajęć i zrobić coś takiego, jak właśnie impreza w szpitalu - mówi Jarosław Bartczak, dyrektor generalny ND Polska.

ND Polska to największy pracodawca w regionie lubuskim i lider transportu w Europie. Firma zatrudnia ponad 800 osób w Polsce, w tym ponad 700 to kierowcy ciężarówek.


4trucks.pl / ND Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL