Zmiany w zarządzie grupy Norbert Dentressangle

Zmiany w zarządzie grupy Norbert Dentressangle

W dniu 20 listopada 2012r odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej firmy Norbert Dentressangle.

W trakcie posiedzenia na wniosek Prezesa Zarządu Hervé Montjotin nominowano dwóch nowych członków Zarządu; Pana Luisa Angel Gomez - Dyrektora Zarządzającego Dywizji Transportowej oraz Pana Malcolma Wilson - Dyrektor Zarządzający Dywizji Logistyki.

O dnia 20 listopada w skład Zarządu firmy Norbert Dentressangle wchodzą:
- Hervé Montjotin, Prezes Zarządu
- Patrick Bataillard, Wiceprezes ds. Finansów
- Luis Angel Gomez, Dyrektor Zarządzający Dywizji Transportu
- Malcolm Wilson, Dyrektor Zarządzający - Dywizji Logistyki

- Nowy skład zarządu Norbert Dentressangle odzwierciedla całkowicie międzynarodowy wymiar Grupy. Do naszego Zarządu dołączyło dwóch bardzo doświadczonych menadżerów, którzy już dowiedli swej wartości w firmie Norbert Dentressangle.

- Luis Angel Gomez zdobył solidne doświadczenie w transportowe w naszym hiszpańskim oddziale Norbert Dentressangle Gerposa, którym z powodzeniem zarządzał od 2008. W wyjątkowo trudnych warunkach rynkowych na Półwyspie Iberyjskim udowodnił, że posiada znakomite umiejętności menadżerskie - zapewniając wysoki poziom wyników operacyjnych, utrzymanie dynamiki wzrostu oraz z powodzeniem integrując różne obszary biznesowe, w szczególności po akwizycji TDG.

- Malcolm Wilson posiada znakomite doświadczenie w zarządzaniu aktywnością logistyczną w Wielkiej Brytanii, jest on bardzo szanowany w tej branży. Malcolm skutecznie rozwijał spółki logistyczne nabyte od Christian Salvesen oraz integrował te uzyskane z TDG, czyniąc dywizję logistyczną liderem rynku w Wielkiej Brytanii. Malcolm ma również ogromne doświadczenie międzynarodowe, będzie ono bezcenne dla przyszłości naszej Dywizji Logistycznej i Grupy jako całości. Jestem dumny, że kieruję zespołem składającym się z osobowości, które będą skutecznie współpracować, aby zapewnić kontynuację rozwoju firmie Norbert Dentressangle - skomentował nominacje Hervé Montjotin

Firma Norbert Dentressangle jest kluczowym międzynarodowym dostawcą usług transportowych, logistycznych i spedycyjnych z obrotem w 2011 € 3,6 mld. Organizacja rozwija wachlarz rozwiązań o wartości dodanej w trzech wymienionych obszarach Europie, Ameryce i Azji i jednocześnie kontynuuje stabilny wzrost swojej podstawowej działalności biznesowej. Norbert Dentressangle działa w 25 krajach, wspierany przez swoich 33.000 pracowników i uzyskuje ogółem 58% przychodów poza Francją. Firma jest notowana na francuskiej giełdzie SBF 250 a także na CAC SMALL 90, reprezentowana przez Prezesa Zarządu Hervé Montjotin. Firma Norbert Dentressangle posiada 2 spółki w Polsce: ND Polska (Dywizja Transportowa) oraz ND Logistics (Dywizja Logistyczna).


4trucks.pl / ND POLSKA

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL