Statoil uruchomił kolejną stację franczyzową

Statoil uruchomił kolejną stację franczyzową

Nowa stacja Statoil otwarta w Suchatówce (woj. kujawsko-pomorskie) jest 79 obiektem franczyzowym Statoil w Polsce.

Sieć stacji Statoil w naszym kraju liczy obecnie 357 obiektów.

Nowa franczyzowa stacja paliw Statoil rozpoczęła sprzedaż w dniu 16 listopada 2012 r. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Suchatówka przy drodze krajowej nr 15 z Inowrocławia do Torunia (ok. 20 km od Torunia).

Na stacji dostępne są następujące rodzaje paliw: benzyny - Suprema 98, Eurosuper 95, oleje napędowe Arktyczny DieselGold i SupraDiesel oraz Supragaz. Dla kierowców samochodów ciężarowych przygotowany został parking.

Stacja czynna jest całodobowo przez siedem dni w tygodniu. W sklepie na stacji klienci mogą zaopatrzyć się m.in. w produkty spożywcze i przemysłowe, w tym akcesoria do pielęgnacji samochodów. Dla klientów przygotowana została również oferta gastronomiczna (zimne i ciepłe przekąski, hot dogi, gorąca kawa i napoje).

Nowa franczyzowa stacja paliw Statoil akceptuje międzynarodowe karty paliwowe Routex, DKV, UTA, inne karty płatnicze umożliwiające tankowanie bezgotówkowe oraz karty programu lojalnościowego Premium Club.

Franczyza ze Statoil
Firma Statoil Poland rozwija sieć stacji franczyzowych od 2004 roku. Oferta franczyzowa Statoil Poland skierowana jest do właścicieli prywatnych stacji, jak również do tych, którzy gotowi są do zainwestowania we własną stację paliw. Zaletą formuły franczyzowej Statoil Poland jest przede wszystkim jej przejrzystość. Umowa jest kompleksowa, dzięki czemu nasi partnerzy mają pełną jasność odnośnie praw, jakie im przysługują i obowiązków, które się z tym wiążą. Jest to duża zaleta dla właścicieli stacji, którzy chcą nawiązać z nami współpracę.

Główne kryteria wyboru przyszłych stacji franczyzowych to: dobra lokalizacja i zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży paliw. Od franczyzobiorcy Statoil Poland oczekuje przestrzegania zasady wyłączności zakupu paliw oraz stosowania standardów Statoil Poland odnośnie sposobu prowadzenia stacji.

Umowa ze Statoil Poland daje franczyzobiorcy prawo do sprzedaży paliw Statoil Poland oraz do posługiwania się znakami handlowymi. Franczyzobiorca bez żadnych dodatkowych opłat korzysta również z działań marketingowych oraz ze szkoleń prowadzonych przez Statoil.
Statoil Poland wyposaża stacje franczyzowe w urządzenia i oprogramowanie zarządzania stacją (np. system kasowy, system monitoringu paliw), we wszelkie nośniki logo "Kropli" oraz w szereg elementów wyposażenia sklepu.

Umowa franczyzy dotyczy zarówno prowadzenia części paliwowej stacji, jak i sklepu przy stacji. Właściciel stacji franczyzowej może prowadzić dodatkowe zaplecze usługowe - takie jak hotel, warsztat samochodowy, restauracja.


4trucks.pl / Statoil Poland

Przeczytaj też:
Za paliwa alternatywne zapłacisz kartą DKV

Prąd, CNG, LNG w transporcie.

 

Za mandat w Austrii zapłacisz kartą DKV

W Polsce można opłacić mandat przelewem, za granicą już niestety tylko gotówką lub kartą.

 

Kierowca ciężarówki nie zapłacił za paliwo

Gdy twoja karta paliwowa odmawia współpracy masz dwa wyjścia: dzwonisz do szefa lub sam, na własną rękę, próbujesz zaradzić sytuacji.

Grzegorz Ostaszewski na Renault DXi13 Racing

Wyścigi ciężarówek – Grzegorz Ostaszewski 6 razy na podium po serii letniej

Belgia i Holandia po testach DKV BOX EUROPE

Urządzenie wchodzi na rynek w IV kwartale 2018 r.

Circle K - plany na 2018 rok

2017 rokiem rebrandingu i rozwoju firmy na polskim rynku

UE wesprze budowę 12 stacji przy A1 i A2

LOTOS zelektryfikuje trasę Trójmiasto-Warszawa

Nowa marka Circle K wkracza na polski rynek
Zmiana marki jako element globalnej strategii Rabaty do 200 RUB

Oferta stacji Gazpromneft w sieci DKV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL