Rozpakuj świat z firmą TomTom

Rozpakuj świat z firmą TomTom

Już ruszył nowy konkurs "TomTom daje ci więcej", w którym użytkownicy mogą "rozpakować świat" i wygrać jedną z sześciu niezapomnianych wycieczek samochodowych na stronie www.tomtom.com/wiecej.

Gra jest bardzo prosta i sprawdza umiejętności uczestników pod kątem... rozpakowywania! By wygrać, należy wybrać zapakowaną trasę i jak najszybciej rozpakować. Poza sześcioma głównymi nagrodami, do wygrania są tysiące innych nagród m.in. nawigacje TomTom, zegarki sportowe Nike+ oraz karty podarunkowe.

Globalny konkurs potrwa do 15 stycznia 2013. Mogą wziąć w nim udział mieszkańcy: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Irlandii, Portugalii, Austrii, Szwajcarii, Polski, Republiki Czeskiej, RPA, Turcji, Australii, Nowej Zelandii, USA , Kanady , Meksyku, Argentyny oraz Indii.

Sześć osób, które wygrają główną nagrodę wezmą udział w dwutygodniowej wycieczce dla czterech osób na jednej z wybranych, kultowych tras: Ruta 40 w Argentynie, Garden Route w RPA, Grand Alpine Tour w Europie, Roudabout w Malezji, Coastal Route w Australli oraz Pacific Coast Highway w USA.

Informacje dodatkowe
By wziąć udział w konkursie, uczestnicy powinni odwiedzić pomiędzy 26 listopada 2012 06:00 CET a 15 stycznia 2013 00:01 CET stronę http://www.tomtom.com/wiecej. Uczestnicy wybierają drogę, którą chcą jechać i pomagają Christopherowi rozpakować po drodze prezenty. W momencie, gdy zakończa "rozpakowywanie trasy", zostaną poproszeni o stworzenie i wgranie pliku, w którym uzasadniają, dlaczego chcą wygrać główną podróż. Może to być zarówno film, jak i piosenka, krótka opowieść, a nawet wiersz. Najoryginalniejsze i najzabawniejsze uzasadnienie zostanie nagrodzone wycieczką na wcześniej rozpakowanej trasie.

Pod tym adresem można obejrzeć film promujący kampanię: http://www.youtube.com/watch?v=v3TPHAq_VN0

By zapoznać się z pełna informacją o konkursie prosimy odwiedzić stronę: http://www.tomtom.com/wiecej


4trucks.pl / TomTom

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL