Garmin wyróżniony prestiżową nagrodą

Garmin wyróżniony prestiżową nagrodą

The Economist Group 2012 Innovation Award

Garmin, globalny lider w dostarczaniu rozwiązań bazujących na nawigacji satelitarnej, ma zaszczyt ogłosić, że Gary Burrell oraz Dr Min Kao, współzałożyciele firmy, zostali uhonorowani nagrodą The Economist Group 2012 Innovation Award w kategorii produktów konsumenckich za przenośne urządzenia nawigacyjne Garmin. Nagrody są przyznawane za znaczące dokonania w ośmiu dziedzinach - od usług telekomunikacyjnych po społeczny altruizm. Gala wręczenia nagród The Economist odbyła się w Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych w Londynie w czwartek 15 listopada. Wśród 200-osobowej publiczności nie zabrakło znaczących postaci ze świata biznesu, nauki, środowiska akademickiego, sektora R&D i przedstawicieli rządu.

Tom Standage, redaktor działu techniki The Economist oraz przewodniczący 29-osobowego składu jury, wyjaśniając kryteria podejmowania decyzji, powiedział: - Przyznając nagrody The Economist Innovation Award, chcemy docenić marzycieli oraz tych, którzy te marzenia realizują - osoby odpowiedzialne za innowacyjne rozwiązania zmieniające nasz świat. Dzięki swojej wizji i pomysłowości, tegoroczni zwycięzcy stworzyli ważne produkty i usługi. Czy to w kategoriach gospodarstwa domowego, czy też w zakulisowych przełomach na różnych polach, ich innowacyjne rozwiązania stały się częścią codziennego życia milionów ludzi.

- Przyznanie tej prestiżowej nagrody to dla nas ogromny zaszczyt. Cieszymy się, że Garmin znalazł się w gronie największych myślicieli, wizjonerów i najlepszych marek na świecie. -  powiedział Dr Kao, który odebrał nagrodę w imieniu firmy Garmin.

Ceremonia wręczenia nagród jest ukoronowaniem całorocznego programu The Economist, wspierającego innowacje i była transmitowana na całym świecie.

Więcej informacji dostępnych na stronie: www.economistconferences.co.uk/innovation/winners2012 


4trucks.pl / Garmin International

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL