Złota Karta Lidera Bezpiecznej Pracy dla DB Schenker Logistics

Złota Karta Lidera Bezpiecznej Pracy dla DB Schenker Logistics

Nagrodę otrzymują przedsiębiorcy za przestrzeganie najwyższych standardów w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy.

DB Schenker Logistics otrzymał certyfikat już po raz kolejny, a tytuł Lidera Bezpiecznej Pracy będzie przysługiwał firmie przez najbliższe 2 lata. Komisja Wyboru Liderów Bezpiecznej Pracy działająca przy Centralnym Instytucie Ochrony Pracy w Państwowym Instytucie Badawczym (CIOP-BIP) doceniła rozwój systemów bezpieczeństwa w DB Schenker Logistics, a także wdrażanie modelów zarządzania, które uwzględniają zasady BHP.

- Kolejny certyfikat Lidera Bezpiecznej Pracy dla naszej firmy jest dowodem na to, że stale doskonalimy rozwiązania i sięgamy po najnowsze osiągnięcia techniki i nauki w tym zakresie. Wysokiej klasy niezależni specjaliści z dziedziny bezpieczeństwa pracy dostrzegli i docenili wysiłek pracowników naszej firmy. - mówi Tadeusz Leszczyński, Szef Bezpieczeństwa Produkcji i Ekologii Schenker Sp. z o.o.

DB Schenker Logistics jest członkiem Forum Liderów Bezpiecznej Pracy, działającego przy CIOP-PIB, już od 1999 roku. Forum zrzesza ponad 100 największych polskich przedsiębiorstw i instytucji, dla których jednym z priorytetów jest poprawa warunków, bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i życia w środowisku pracy. Do ważnych zadań forum w tym zakresie należy działanie na rzecz wdrażania programu "Dostosowywanie warunków pracy w Polsce do standardów Unii Europejskiej".


4trucks.pl / DB Schenker Logistics

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL