DSV nalepszym dostawcą usług logistycznych dla sektora farmacji i ochrony zdrowia

DSV nalepszym dostawcą usług logistycznych dla sektora farmacji i ochrony zdrowia

Nagrody "Best European 3PL" są przyznawane rokrocznie przez specjalistyczny portal eyefortransport.

Tegoroczni zwycięzcy zostali wyłonieni podczas 10. edycji Europejskiego Szczytu 3PL w Antwerpi.

DSV zostało uhonorowane tytułem najlepszego dostawcy usług logistycznych dla sektora farmacji i ochrony zdrowia. Nominowane do nagród firmy są wskazywane w pierwszej kolejności przez grupę międzynarodowych ekspertów, natomiast zwycięstwo w poszczególnych kategoriach zależy już od głosów klientów - producentów i detalistów, współpracujących z nominowanymi firmami na co dzień. Celem tego przedsięwzięcia jest wskazanie operatorów logistycznych wyróżniających się na europejskim rynku najwyższą jakością w obsłudze klientów z poszczególnych branż.

- Grupa DSV od lat intensywnie rozwija usługi skierowane do sektora farmaceutycznego oraz szeroko rozumianej ochrony zdrowia. Obsługa tak wymagającej grupy klientów stanowi duże wyzwanie dla operatora logistycznego. Tym bardziej więc cieszy nas fakt, że zarówno europejskie grono ekspertów, jak i nasi klienci docenili wysiłki DSV w tym zakresie - mówi Piotr W. Krawiecki, Prezes Zarządu DSV Road oraz DSV Solutions. - Z perspektywy działalności Grupy DSV w Polsce ta nagroda ma szczególnie istotne znaczenie. Na koniec 2012 roku zaplanowaliśmy rozbudowanie oferty specjalistycznej obsługi transportowej oraz magazynowej właśnie dla sektora farmaceutycznego oraz ochrony zdrowia. Międzynarodowe doświadczenie Grupy DSV stanowi dla nas doskonałą podstawę do oferowania naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Grupa DSV jest globalnym dostawcą usług transportowych i logistycznych. Posiada biura oraz oddziały w ponad 60 krajach, a dzięki rozbudowanej sieci sieci partnerów, świadczy swoje usługi na całym świecie. Firma zatrudnia obecnie około 22 tys. pracowników. Efektywne i kompleksowe rozwiązania pozwoliły DSV osiągnąć w 2011 r. przychód na poziomie 6 mld euro.

Więcej informacji na stronie:www.dsv.com/pl

 

4trucks.pl / DSV

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL