WITD: Zatrzymano 2 nietrzeźwych kierowców

WITD: Zatrzymano 2 nietrzeźwych kierowców

W ciągu 6 dni inspektorzy ujawnili dwa przypadki prowadzenia pojazdów przez litewskich kierowców pod wpływem alkoholu w okolicach Strykowa.

W dniu 18 października br. na drodze krajowej nr 14 w miejscowości Stryków inspektorzy łowickiego oddziału WITD zatrzymali do kontroli zespół pojazdów tj. ciągnik siodłowy z naczepą należący do litewskiej firmy transportowej. W trakcie kontroli stwierdzono, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie alkotestem wykazało obecność alkoholu w stężeniu ponad 0,3 promila. Kierującego zatrzymano i przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Komisariatu Autostradowego Policji w Strykowie.

W dniu 23 października 2012 roku inspektorzy łowickiego oddziału WITD w Łodzi na autostradzie A2 w okolicach miejscowości Stryków zatrzymali do kontroli pojazd wykorzystywany przez firmę litewską. W trakcie kontroli stwierdzono, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie alkotestem wykazało obecność alkoholu w stężeniu ponad 1,3 promila. Kierującego zatrzymano i przekazano do dalszych czynności funkcjonariuszom Komisariatu Autostradowego Policji w Strykowie.


4trucks.pl / WITD Łódź

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL