Dziś premiera Euro Truck Simulator 2

Dziś premiera Euro Truck Simulator 2

Dzień, na który czekali wszyscy fani symulatorów i ciężarówek nareszcie nadszedł. Do sklepów wjeżdża długo wyczekiwany Euro Truck Simulator 2!

Tysiące kilometrów w wielogodzinnych trasach, potężne maszyny najsłynniejszych marek z różnorodnym ładunkiem, państwa i miasta całej Europy, ekonomiczny i strategiczny aspekt rozgrywki. Wsiądź za kółko wielkiej ciężarówki i rusz w drogę z Euro Truck Simulator 2! 

Zostań królem europejskich szos! Kierowcą, który nie boi się najdłuższych dystansów! W trakcie swoich podróży zobaczysz ponad 60 europejskich miast, m.in. w Belgii, Włoszech, Holandii, Polsce. Tam, gdzie liczy się czas i bezpieczeństwo Twoje umiejętności zostaną wystawione na ciężką próbę. Jeśli uważasz, że posiadasz cechy najlepszego kierowcy ciężarówki, to wskakuj za kółko i to udowodnij!

Po raz pierwszy w historii gier komputerowych w Polsce, prezentujemy grę, która oprócz polskiego tłumaczenia posiada również przekład na śląski etnolekt! Sprawdź, jak wygląda ojczysta gwara wielu prawdziwych kierowców ciężarówek!

Euro Truck Simulator 2 to kontynuacja słynnej pierwszej części oraz pierwszy symulator jazdy ciężarówką klasy "AAA" od SCS Software, twórców serii 18 Wheels of Steel. Gra posiada zupełnie nową szatę graficzną i cały szereg nowych rozwiązań. Usprawniono sztuczną inteligencję, i praktycznie od podstaw stworzono fizykę jazdy.

Powiększyła się znacznie liczba miast, teraz jest ich blisko - wypełnione są charakterystycznymi dla siebie budowlami. W grze pojawią się licencjonowane pojazdy, jak również oryginalne dla każdego regionu Europy oznaczenia dróg, znaki i tablice.

Gra została również wyposażona we własny salon do modyfikowania ciężarówek, dający olbrzymie możliwości tunningowania setek części swojego pojazdu oraz jego wyglądu zewnętrznego. Pojawią się roboty drogowe i wypadki. Nad cała produkcją czuwali specjaliści z czeskiego oddziału firmy Scania.

Standardowa edycja Euro Truck Simulator 2 dostępna jest w sklepach w polskiej i śląskiej wersji językowej w cenie 79.99 PLN. Edycja Kolekcjonerska została wyprzedania w zaledwie kilka godzin i nie jest już dostępna.


4trucks.pl / cdp.pl

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL