Współpraca Garmin i Renault

Współpraca Garmin i Renault

Limitowana edycja samochodu Dacia Duster Garmin.

Garmin, globalny lider w dostarczaniu urządzeń bazujących na nawigacji satelitarnej, informuje o nowej umowie partnerskiej z Renault - właścicielem marki Dacia. W ramach nawiązanej współpracy została przygotowana wyjątkowa limitowana edycja samochodu - Dacia Duster Garmin. Nowatorskie podejście i doświadczenie obu firm zaowocowało modelem, który wyróżnia się wysoką jakością wykonania, połączoną z innowacyjnością i funkcjonalnością.

- Cieszymy się, mogąc ogłosić partnerstwo pomiędzy Garmin i Dacia. Dacia to producent samochodów, z którym współdzielimy te same wartości - solidność, prostotę oraz doskonały współczynnik wydajności do ceny - mówi Marc Douay, Business Development Manager, odpowiedzialny za współpracę obu firm we francuskim oddziale Garmin. - Limitowana edycja Duster Garmin wykorzystuje najlepsze rozwiązania i technologie GPS zastosowane w modelu nüvi 2595LMT. Jest to pierwszy krok we współpracy z marką Dacia, który dobrze oddaje naszą ścisłą współpracę z ekipą Renault-Dacia.

Najlepsze rozwiązania i technologie Garmin: Jako podstawę do stworzenia limitowanej edycji Dacia Duster Garmin, firma Renault wybrała system nawigacyjny Garmin nüvi 2595LMT. Model ten wyposażony jest w duży ekran o przekątnej 5" (12,7 cm) i oferuje m.in. kompletne mapy drogowe Europy, które swoim zasięgiem obejmują aż 45 krajów. Dodatkowo Garmin zapewnia bezpłatne, kwartalne aktualizacje map, dożywotnio dla danego produktu. Użytkownicy Dacia Duster Garmin, za pomocą odbiornika RDS-TMC, otrzymają także dostęp do aktualnych informacji drogowych, w tym danych o utrudnieniach w ruchu oraz sugerowanych trasach alternatywnych.

Doskonały system rozpoznawania mowy: Inną zaletą nüvi 2595LMT jest wbudowany system rozpoznawania mowy, umożliwiający podanie celu podróży za pomocą głosu. Dzięki temu kierowca nie rozprasza się i może skupić całą swoją uwagę na drodze, co wpływa znacząco na poprawę bezpieczeństwa jazdy. Ponadto zintegrowany moduł Bluetooth pozwala zamienić nüvi 2595LMT w funkcjonalny system głośnomówiący, współpracujący z telefonami komórkowymi i smartfonami oraz obsługiwany za pomocą intuicyjnego interfejsu dotykowego.

Limitowana edycja w dwóch wersjach kolorystycznych: Design oparty na modelu Dacia Duster Ambiance, dwie eleganckie wersje kolorystyczne - szara platyna i perłowa czerń oraz doskonała jakość wyposażenia sprawiają, że limitowana edycja Garmin spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z zewnątrz samochód zwraca uwagę masywną, terenową sylwetką, wzmocnionymi elementami nadwozia, szesnastocalowymi stalowymi obręczami kół oraz chromowaną rurą wydechową.

Bezkompromisowe jest również wyposażenie wewnętrzne pojazdu. Rozbudowana konsola centralna oraz elementy dodatkowego wyposażenia, takie jak dywaniki podłogowe czy specjalne wykończenia nawiewu powietrza, podkreślają wyjątkowość edycji limitowanej Dacia Duster Garmin. Obecność Garmina podkreślają dodatkowo logotypy umieszczone wewnątrz i na zewnątrz pojazdu.

Dział motoryzacyjny OEM Garmin oferuje szeroki wachlarz kompleksowych rozwiązań przeznaczonych dla przemysłu samochodowego, w tym systemy nawigacyjne i telemetryczne oraz dedykowane oprogramowanie. Garmin współpracuje z wiodącymi firmami z sektora motoryzacyjnego, m.in. BMW, Chrysler, Honda, Kenwood, Panasonic, PSA, Renault, Suzuki, Toyota oraz wiele innych.

Umowa pomiędzy Garmin i Renault-Dacia to pierwszy krok, który pozwoli na dalszą owocną współpracę pomiędzy obiema firmami.

Więcej informacji na temat firmy Garmin oraz jej produktów i usług można znaleźć na stronie: http://www.garmin.com/pl/


4trucks.pl / Garmin International

Przeczytaj też:
Nowa generacja nawigacji dla samochodów ciężarowych

Garmin prezentuje nowe nawigacje dla kierowców samochodów ciężarowych: dēzl™ 770 i dēzl™ 570. Nüvi Advanced 2014

Na rozpoczynających się targach IFA w Berlinie Garmin zaprezentował nową serię urządzeń nüvi Advanced 2014. Rejestrator jazdy Garmin Dash Cam 20 z modułem GPS

Garmin prezentuje rejestrator jazdy Dash Cam 20 z modułem GPS umożliwiający nagrywanie filmów w jakości HD (1080p) oraz wykonywanie zdjęć. Holowanie od A do Z. Bez mandatu

Czasem bywa tak, że w najmniej oczekiwanym momencie samochód odmawia posłuszeństwa i trzeba go holować. Bezpieczne dziecko w drodze do i ze szkoły

Właśnie rozpoczyna się kolejny rok szkolny. Po wakacyjnej przerwie do szkół ruszą setki tysięcy uczniów. Fuszerka w warsztacie samochodowym - nie daj się!

Oto koszmar każdego kierowcy - oddajesz swój samochód do serwisu samochodowego licząc na przegląd lub naprawę usterek. Nowa linia nawigacji samochodowych Garmin nüvi dostępna w Polsce

Intuicyjne wskazówki dojazdu, eleganckie wzornictwo i udoskonalony interfejs to tylko niektóre z cech najnowszych nawigacji z linii nüvi. Systemy nawigacyjne Garmin w samochodach Mercedes-Benz

Firma Daimler AG wybrała Garmina jako światowego dostawcę systemów nawigacyjnych do przyszłych modeli marki Mercedes-Benz. Apel o bezpieczną jazdę

Pogorszenie się warunków atmosferycznych w ciągu kilku ostatnich dni zaskoczyło wielu kierowców w naszym kraju.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL