Nowa stacja Statoil otwarta

Nowa stacja Statoil otwarta

W dniu 10 października br. firma Statoil Poland uruchomiła kolejną stację paliw w Ostrołęce (woj. mazowieckie).

Jest to 192 stacja własna typu premium w sieci Statoil w Polsce. Sieć Statoil w Polsce liczy obecnie 356 stacji.

Nowowybudowana stacja własna Statoil Poland w Ostrołęce zlokalizowana jest przy ul. Obozowej 3, w pobliżu skrzyżowania dróg krajowych nr 61 i 53 (trasa z Warszawy do Olsztyna i Augustowa). Jest to druga stacja Statoil typu premium w tym mieście. Obok stacji działa restauracja McDonalds.

Na stacji znajduje się sześć stanowisk do tankowania, na których dostępne są następujące rodzaje paliw: benzyny Suprema 98, Eurosuper 95, olej napędowy SupraDiesel oraz DieselGold. Nowa stacja sprzedaje również autogaz. Stacja dostępna jest dla klientów całodobowo, przez siedem dni w tygodniu.

Na terenie stacji działa całodobowy sklep, w którym klienci mogą zaopatrzyć się m.in. w produkty spożywcze, przemysłowe oraz akcesoria do pielęgnacji samochodów. Na stacji klienci Statoil mogą skorzystać również z oferty gastronomicznej Made To Go obejmującej kawę, zimne napoje, zimne i ciepłe przekąski i kanapki. Dla podróżnych stacja oferuje również takie udogodnienia jak: kompresor, odkurzacz, przewijak, kącik kawowy.


4trucks.pl / Statoil Poland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL