ALBA odbiera DAFa CF75

ALBA odbiera DAFa CF75

W siedzibie Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania ALBA S.A. nastąpiło oficjalne przekazanie pojazdu DAF FAN CF75.310, który został zakupiony u autoryzowanego dealera samochodów ciężarowych DAF, w firmie Warsaw Truck Center z siedzibą w Długołęce koło Wrocławia.

Dostarczony pojazd to DAF FAN CF75.310 z zabudową śmieciarki firmy GEESINKNORBA o pojemności 22m3. Pojazd jest przeznaczony do opróżniania pojemników od 110 do 1100 litrów oraz zbiórki odpadów składowanych w workach jak i odpadów gabarytowych. Jak podkreślają przedstawicieli firmy ALBA o wyborze pojazdu DAF zdecydowały niezawodność pojazdu, jego niski koszt eksploatacji i łatwa dostępność serwisu. Trzyosiowe podwozie, na którym została zamontowana zabudowa, dzięki zastosowaniu ostatniej osi skrętnej charakteryzuje się bardzo małym promieniem skrętu, co znacznie ułatwia manewrowanie nim po wąskich ulicach Wrocławia. Samochód został wyposażony w silnik o mocy 310 KM spełniający normę emisji spalin Euro 5 i dziewięciostopniową manualną skrzynię biegów.

O komfort pracy kierowcy dba automatyczna klimatyzacja, fotel na zawieszeniu pneumatycznym z ogrzewanym siedziskiem i pneumatycznym podparciem lędźwiowym, elektrycznie sterowane i ogrzewane lusterka oraz regulowana w dwóch płaszczyznach kolumna kierownicy. W kabinie znajdują się ponadto dwa dodatkowe fotele dla obsługi zabudowy śmieciarki.

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A. należy do międzynarodowej grupy kapitałowej ALBA Group, zajmująca się usuwaniem odpadów oraz recyklingiem. Jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw w zakresie ochrony środowiska i handlu surowcami wtórnymi.

W Polsce ALBA Group posiada 11 oddziałów. Oferta firmy obejmuje pełen zakres usług związanych z szeroko rozumianą gospodarką odpadami. Firma zapewnia obsługę całego procesu od zapewnienia odpowiednich pojemników, kontenerów do obsługi logistycznej tj. odbiór odpadów w miejscu ich powstawania, załadunek, transport, odzysk (w tym recykling) i unieszkodliwianie. Swoją ofertę firma kieruje do samorządów, instytucji i przedsiębiorstw, zarządców spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz gospodarstw domowych.


4trucks.pl / DAF Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL