Opony Heuver na polskim rynku

Opony Heuver na polskim rynku

Hurtownia opon Heuver, odnosząca sukcesy międzynarodowa hurtownia opon z Hardenberg (Holandia), otwiera specjalną stronę internetową poświęconą oponom, która jest zorientowana na polski rynek.

Na polskojęzycznej stronie www.heuver.pl  można znaleźć pełny asortyment tego wszechstronnego specjalisty w dziedzinie opon. Polscy klienci mogą teraz również składać zamówienia bezpośrednio w sklepie internetowym. Hurtownia Heuver, specjalizująca się w sektorze opon do pojazdów ciężarowych, przyczep, maszyn rolniczych i maszyn do robót ziemnych, działa aktywnie w wielu krajach Europy. Klienci ze wszystkich państw mogą dzięki temu partycypować w korzyściach ilościowych, z którymi wiążą się atrakcyjne ceny, które jest w stanie oferować Heuver.

Polski zespół ds. sprzedaży
Bertus Heuver, dyrektor hurtowni opon Heuver - Polski rynek transportu i logistyki coraz bardziej zwraca się w kierunku Europy Zachodniej i odwrotnie - holenderskie i europejskie firmy, np. transportowe, otwierają swoje siedziby w Polsce. Logicznym posunięciem było dla nas więc skierowanie naszych kroków również do Polski, przy wykorzystaniu naszej silnej pozycji na rynku sprzedaży opon ciężarowych w Europie. Byliśmy już obecni na giełdzie branżowej Autostrada w Kielcach, gdzie spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem. Za pośrednictwem różnych kanałów spodziewamy się dużego popytu na opony dla sektora transportu. Jesteśmy wszechstronnym specjalistą w dziedzinie opon i dysponujemy dużą wiedzą fachową w zakresie opon do pojazdów ciężarowych, maszyn rolniczych oraz maszyn do robót ziemnych. Polski sektor handlu oponami może zatem kierować się ze wszystkimi zapytaniami do nas. Oprócz tego zakładamy specjalny polski zespół ds. sprzedaży, który będzie pomagał klientom. Polskojęzyczna strona www.heuver.pl oraz sklep internetowy są głównymi elementami naszej strategii. Na tym polu polski rynek od razu będzie mógł korzystać z naszych zaawansowanych rozwiązań. Na naszym portalu można bowiem przeglądać zapasy i składać zamówienia przez sklep internetowy. My dbamy o to, aby opony jak najszybciej dotarły do miejsca przeznaczenia.

Przede wszystkim nauka
- Oczekujemy, że szybko nawiążemy dobre kontakty z przedstawicielami polskiego rynku oponiarskiego - kontynuuje Bertus Heuver - Dysponujemy wszystkim, co w jest niezbędne w tych sektorach dla tak dużego kraju. Postrzegamy Polskę jako kraj, w którym ważną rolę odgrywa dla ludzi etos pracy, w którym szybko załatwia się sprawy, a przedsiębiorczy ludzie mają przestrzeń do działania. Pod tym względem Polska zajmuje ważną pozycję, jako kraj UE wykazujący pozytywny wzrost i odcinający się od obecnego klimatu gospodarczego.

O hurtowni opon Heuver
Hurtownia opon Heuver rozpoczęła działalność w 1966 roku w Den Ham, Holandia. W dużej części Europy Heuver świadczy usługi na rzecz profesjonalnych klientów, którzy szukają opon do pojazdów ciężarowych i przyczep, opon EM i przemysłowych oraz opon rolniczych. Już od 2006 roku siedziba Heuver znajduje się w holenderskiej miejscowości Hardenberg. Hurtownia dysponuje centrum dystrybucyjnym o powierzchni 24 000 m2, w którym na składzie mieści się rozległy asortyment liczący około 60 000 opon. Heuver jest również wyłącznym importerem kilku marek opon i felg na znaczną część Europy. W Heuver żadne zapytanie (o opony) nie pozostaje bez odpowiedzi.

Heuver zatrudnia 230 pracowników, w tym dodatkowe zespoły, m.in. w Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii i Rumunii.
W Holandii Heuver posiada 15 własnych centrów opon Profile Tyrecenter, w których obsługiwani są zarówno klienci biznesowi, jak i osoby prywatne.


4trucks.pl / Heuver

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL