Fani czterech kółek z wizytą w Polsce

Fani czterech kółek z wizytą w Polsce

W dniu 2 października gwiazdy Discovery Channel, Mike Brewer i Edd China, prowadzący program "Fani czterech kółek" spotkają się z polskimi fanami.

Mike Brewer i Edd China, prowadzący program Discovery Channel "Fani czterech kółek" przylatują dziś do Polski, by promować najnowsze odcinki 9. serii programu. Widzowie będą mieli możliwość spotkać się z nimi we wtorek, 2 października, o godz. 14:00 w Forcie Sokolnickiego (ul. Czarnieckiego 51) w Warszawie.

"Fani czterech kółek" to doskonała seria dla wielbicieli aut, choć zdecydowanie nie tylko dla znawców tematu. Mike Brewer i Edd China, w magiczny sposób zarażają swoją pasją, sprawiając, że nawet laikowi trudno oderwać wzrok od ekranu telewizora. W każdym odcinku swojego show prowadzący biorą na warsztat klasyczne auta, by z wraków przemienić je w prawdziwe motoryzacyjne perełki. Podział zadań jest niezmienny. Mike przemierza Europę i Stany Zjednoczone w poszukiwaniu pięknych, ale zaniedbanych lub wyeksploatowanych aut, które można tanio kupić, a po gruntownej naprawie, sprzedać z zyskiem. Edd odpowiada za kwestie techniczne i remont samochodów - to dzięki niemu znalezione skarby odzyskują swoją dawną świetność.

"Fani czterech kółek" to jedna z najbardziej popularnych serii Discovery Channel w Polsce. Spośród 100 programów najchętniej obejrzanych na kanale w latach 2011-2012, aż 61 to odcinki programu Mike’a Brewera i Edda China. Odcinek cieszący się największą popularnością zebrał przed telewizorami aż 300 tysięcy widzów.

Program "Fani czterech kółek" można oglądać na Discovery Channel od poniedziałku do piątku o godz. 20:00, w soboty o godz. 8:00 i 9:00 oraz w niedziele od 12:00 do 14:00. Od 18 października, w czwartki o godz. 21:00 widzowie będą mieli możliwość zobaczyć 8 premierowych odcinków serii dziewiątej.


4trucks.pl / Discovery Channel & TLC

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL