Statoil rozwija sieć stacji paliw w Polsce

Statoil rozwija sieć stacji paliw w Polsce

Nowa stacja Statoil 1-2-3 w Mrągowie.

Firma Statoil Poland otworzyła kolejną stację paliw segmentu ekonomicznego Statoil 1-2-3 w Mrągowie. Nowy obiekt to 86 stacja tego typu w sieci Statoil w Polsce.

Nowa stacja Statoil 1-2-3 otwarta w dniu 20 września br. jest stacją miejską. Zlokalizowana jest przy ulicy Giżyckiej 1a w Mrągowie, w pobliżu marketu Kaufland. Jest to pierwsza stacja z logo Statoil w Mrągowie. Na stacji znajdują się cztery stanowiska do tankowania benzyny, oleju napędowego. Stacja ta oferuje również autogaz.

Obiekt czynny jest przez całą dobę. W godzinach 06:30 – 22:00 od poniedziałku do soboty, od 07:30 - 21:00 w niedzielę i od 08.00 - 20.00 w święta na stacji dostępna jest obsługa.

W pozostałych godzinach stacja pracuje w systemie automatycznym tzn. klienci mają możliwość regulowania należności za zatankowane paliwo w automatycznym terminalu płatniczym.

Statoil Poland rozwija sieć 1-2-3 od 2004 roku. Oferta stacji Statoil 1-2-3 kierowana jest do klientów ceniących atrakcyjne ceny paliw i ich wysoką jakość oraz szybkie tankowanie. Statoil Poland gwarantuje jakość wszystkich oferowanych paliw, zarówno na stacjach typu premium, jak i tych z segmentu ekonomicznego Statoil 1-2-3. \\\


4trucks.pl / Statoil Poland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL