Uboat Line S.A. obsługuje coraz więcej przepraw promowych

Uboat Line S.A. obsługuje coraz więcej przepraw promowych

Skandynawia, Wielka Brytania, Irlandia i Francja m.in. na szlakach transportowych wiodących do tych krajów, prowadzi działalność notowana na rynku NewConnect spółka Uboat Line S.A.

Ceny przepraw promowych, które oferuje są konkurencyjne wobec oferty innych firm. Między innymi z tego powodu Uboat Line S.A. wypracowuje znaczący wzrost przychodów.

Rozwój działalności spółki na międzynarodowych rynkach umożliwił jej klientom znaczne skrócenie czasu podróży z Wielkiej Brytanii do Francji, Niemiec, Szwajcarii oraz krajów położonych dalej na wschodzie i południu Europy.

- Współpracujemy z największymi przewoźnikami promowymi w Europie. Są to m.in.: DFDS Seaways, Unity Line, Eckerö Line i Transeuropa Ferries, W ten sposób uniezależniliśmy się od pośredników, dzięki temu naszym klientom zaoferowaliśmy niższe ceny biletów, co spowodowało znaczące zwiększenie ilości obsługiwanych przepraw promowych - mówi Grzegorz Misiąg, prezes zarządu notowanej na rynku NewConnect spółki Uboat Line S.A. - Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do rynku związanego z obsługą przepraw promowych. Oferujemy pełen pakiet usług transportowych, który dotyczy obsługi przepraw promowych, związanych z transportem towarów jaki i ludzi. Oferujemy najwyższy poziom usług, który zapewnia sieć własnych agentów nadawczo-odbiorczych rozlokowanych na całym świecie. Dzięki temu prowadzimy stały monitoring przesyłanych towarów, co znacznie usprawnia ich transport.

Uboat Line S.A. z powodzeniem obsługuje zlecenia na transport skonteneryzowany z całego świata. Doświadczenie zdobyte na międzynarodowych rynkach umożliwiło spółce wypracowanie procedur, pozwalających na szybkie sprowadzenie, z każdego miejsca na świecie, do Polski towaru o dowolnej masie i gabarytach.

Najwyższą jakość oferowanych przez Uboat Line S.A. usług została także doceniona przez szereg organizacji, skupiających firmy z branży spedycyjnej. Spółka jest członkiem m.in. European Freight Forwarders Assostiation - Zrzeszenie Spedytorów Międzynarodowych, a także Polskiej Izby Spedytorów i Logistyki (PISiL). Izba należy do International Federation of Freight Forwarders Associations (FIATA) - jednej z największych na świecie organizacji, skupiających spółki z branży spedycyjnej.  PISiL jest także członkiem European Organisation for Forwarding and Logistics (CLECAT).

Spółka powstała w 2008 roku. Jej oferta zawiera usługi z zakresu organizacji przepraw promowych dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych różnej wielkości, w obrębie całej Europy. Firma współpracuje z renomowanymi armatorami, dzięki temu swoim klientom oferuje także transport ładunków skonteneryzowanych. Za pośrednictwem Uboat Line S.A. można również dokonać rezerwacji tanich biletów promowych na rejsy pasażerskie na promy do Szwecji, Anglii, Irlandii oraz innych portów. Spółka jest liderem w obrębie tego rynku. Jej dynamiczny rozwój znalazł swoje odzwierciedlenie m.in. w debiucie na rynku NewConnect, który nastąpił 03.01.2012 roku. Firma oferuje także zakup winiet za przejazd autostradami we Francji, Hiszpanii i Włoszech, jak również za przejazd tunelami Mont Blanc oraz Frejus.


4trucks.pl / Uboat Line S.A.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL