Uboat Line S.A. działa na coraz większych obrotach

Uboat Line S.A. działa na coraz większych obrotach

O ok. 20% wzrosła ilość przepraw promowych obsługiwanych przez notowaną na rynku NewConnect spółkę Uboat Line SA.

Firma nawiązała współpracę z największymi przewoźnikami promowymi w Europie. Są to m.in. DFDS Seaways, Unity Line, Eckerö Line, Brittany Ferries i Scandlines, W ten sposób spółka uniezależniła się od pośredników, zyskała także nowe rynki zbytu w obrębie najistotniejszych szlaków komunikacyjnych w Europie.

- Współpracujemy z największymi przewoźnikami promowymi na naszym kontynencie. Oferujemy pełen pakiet usług transportowych, który dotyczy obsługi przepraw promowych, związanych z transportem towarów jaki i ludzi. Nasi klienci mają dostęp do tanich biletów, dzięki temu odnotowujemy coraz więcej zleceń, co przekłada się na systematyczny wzrost przychodów naszej spółki - mówi Grzegorz Misiąg, prezes zarządu Uboat Line S.A. - Oferujemy obsługę przepraw promowych m.in. w kierunku krajów skandynawskich, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Francji. To rynki o bardzo dużym potencjale rozwoju, co przełoży się także na dalszy wzrost przychodów naszej spółki.

Zysk netto Uboat Line S.A. w II kw. 2012 r., w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego, wzrósł o 570%. Firma w okresie od 1 kwietnia 2012 roku do 30 czerwca 2012 roku wygenerowała zysk netto w wysokości 74,9 tys. zł. Przychody ze sprzedaży znacząco wzrosły z poziomu 1,9 mln zł w II kwartale 2011 roku do 5,6 mln zł w II kwartale 2012 roku.

Uboat Line S.A. nie ogranicza swojej działalności jedynie do europejskich szlaków transportowych. Firma z powodzeniem obsługuje zlecenia na transport skonteneryzowany z całego świata. Spółka dysponuje siecią własnych agentów nadawczo-odbiorczych rozlokowanych na całym świecie. Dzięki temu prowadzi stały monitoring przesyłanych towarów. Doświadczenie, zdobyte na międzynarodowych rynkach umożliwiło wypracowanie optymalnych procedur, które zapewniają szybkie sprowadzenie, z każdego zakątka świata, do Polski towaru o dowolnej masie i gabarytach.

Spółka powstała w 2008 roku. Jej oferta zawiera usługi z zakresu organizacji przepraw promowych dla samochodów ciężarowych oraz dostawczych różnej wielkości, w obrębie całej Europy. Firma współpracuje z renomowanymi armatorami, dzięki temu swoim klientom oferuje także transport ładunków skonteneryzowanych.

Za pośrednictwem Uboat Line S.A. można również dokonać rezerwacji tanich biletów promowych na rejsy pasażerskie na promy do Szwecji, Anglii, Irlandii oraz innych portów. Spółka jest liderem w obrębie tego rynku. Jej dynamiczny rozwój znalazł swoje odzwierciedlenie m.in. w debiucie na rynku NewConnect, który nastąpił 03.01.2012 roku. Firma oferuje także zakup winiet za przejazd autostradami we Francji, Hiszpanii i Włoszech, jak również za przejazd tunelami Mont Blanc oraz Frejus.


4trucks.pl / Uboat Line S.A.

Przeczytaj też:
Utrudnienia w okolicy Alkmaar. Boeing jedzie.

Transport gabarytu zajął trzy dni.

 

Kierowca ciężarówki jednym z najlepiej zarabiających w Rosji

Według rosyjskich ekspertów poszukujących pracowników w Rosji, najlepiej płatne prace w 2018 roku dotyczyły IT, transportu, logistyki i produkcji.

Ciężarówka wywrócona na wietrze - kto winien?

W okresie jesienno-zimowym lub wiosną ciężarówki są narażone na silne podmuchy wiatru. czasem przewracają się.

44 tony - tak, ale pod pewnymi warunkami

Niemieckie Ministerstwo Transportu odrzuciło wniosek 17 spedytorów którzy domagali sie dopuszczenia do ruchu drogowego zestawów 44 tonowych.

Dzień Reformacji - zakaz jazdy samochodów ciężarowych

Państwa federalne, w których Dzień Reformacji jest związany z zakazem prowadzenia pojazdów to: Brandenburgia, Mecklenburg-Vorpommern, Saksonia, Saksonia-Anhalt i Turyngia.

Głos Niemców w sprawie transportu

Coraz więcej samochodów ciężarowych porusza się po autostradach i drogach krajowych w Niemczech, co skutkuje rosnącą liczbą poważnych wypadków z ich udziałem.

Transport samochodami dostawczymi krytykowany w Niemczech

W Niemczech, w niedługim czasie, mogą nastąpić zmiany dotyczące transportu drogowego. Chodzi tu o samochody dostawcze z tzw. kurnikami na dachu.

Dlaczego Coca-Cola wybrała TomTom WEBFLEET?

Aplikacja WEBFLEET od TomTom jest prostym sposobem na zarządzanie flotą.

Doświadczony i zapracowany - kim jest polski kierowca?

Kto obecnie jeździ w firmach transportowych?

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL