PACCAR Financial w Polsce

PACCAR Financial w Polsce

Od września 2012 roku na terenie Polski dostępne są usługi finansowe PACCAR Financial, realizowane poprzez autoryzowaną sieć dealerów firmy DAF.

Spółka PACCAR Financial to jedna z największych na świecie firm finansowych zajmujących się branżą transportową.

PACCAR Financial jest częścią firmy PACCAR Inc. - jednego z największych producentów pojazdów ciężarowych na świecie, do której należy DAF Trucks. Początki działalności PACCAR w sektorze produktów finansowych sięgają wczesnych lat sześćdziesiątych. Dziś w globalnym portfelu zasobów PACCAR Financial Europe znajduje się ponad 39 000 ciężarówek i przyczep/naczep o całkowitej wartości aktywów ponad 1,8 miliardów euro.

PACCAR Financial Polska z siedzibą oddziału w Wolicy, k/Warszawy oferuje swoim klientom szeroki pakiet różnorodnych usług, z których każda została skrojona na miarę tylko i wyłącznie branży transportowej. Poza różnymi opcjami leasingu z lub bez wartości rezydualnej, w ofercie dostępne są między innymi usługi związane z podatkami drogowymi, ubezpieczeniami, itp.

PACCAR Financial Polska zajmować się będzie finansowaniem nowych pojazdów DAF.

Gama produktów finansowych PACCAR Financial Polska obejmuje produkty finansowe tj.:
- Leasing finansowy
- Leasing operacyjny
- Ubezpieczenie OC/AC
- Podatek drogowy

W poszczególnych placówkach reprezentujących PACCAR Financial Polska wszyscy lokalni pracownicy posiadają najświeższą wiedzę na temat regionalnego prawa i przepisów finansowych obowiązujących w danym kraju. Decyzje podejmowane są w skali lokalnej, dzięki czemu każdemu klientowi poświęcona zostaje należna uwaga, a rozwiązania są odpowiednio dopasowane. PACCAR Financial oferuje korzyści na dwa sposoby. Z jednej strony, klient jest obsługiwany lokalnie przez pracowników, a z drugiej korzysta z globalnej sieci, która oferuje paneuropejskie rozwiązania gwarantowane dzięki wysokiej ocenie finansowej PACCAR (rating A+). Dzięki temu PACCAR Financial jest najlepszym w swojej klasie partnerem finansowym.

Działalność w Europie
W 2001 roku firma PACCAR Financial rozpoczęła działalność w Europie. Ciężarówek. Na terenie Europy PACCAR Financial oferuje detaliczne usługi finansowe w Wielkiej Brytanii, Holandii, Belgii, Niemczech, Francji, Hiszpanii i we Włoszech, i obecnie także w Polsce. Podobnie jak na pozostałych rynkach europejskich, w Polsce PACCAR Financial prowadzi działalność za pośrednictwem sieci dealerów DAF. Dzięki temu aż w trzynastu punktach w całej Polsce można skorzystać z finansowania i usług ubezpieczeniowych już w momencie dokonywania zamówienia na pojazd - to zalety kompleksowej obsługi "z jednej ręki" zgodnie z formułą one-stop shopping.


4trucks.pl / DAF Trucks Polska

Przeczytaj też:
EFL wprowadza możliwość odroczenia rat leasingu. Harmonogram spłaty rat leasingowych można zmienić bez wychodzenia z domu

EFL proponuje klientom usługę, która pozwala na dopasowanie płatności do bieżącej płynności finansowej firmy. Leasing Swobodny umożliwia samodzielne zarządzanie wysokością spłacanych rat.

 

Nie masz pieniędzy dostaniesz blokadę na koło ciężarówki

W ubiegłą niedzielę duńska policja przeprowadziła kontrole na parkingach dla ciężarówek w Aarhus.

 

Najlepsi mechanicy najlepsze serwisy DAF Trucks Polska

W dniu 12 grudnia br. na terenie Centrum Szkoleniowego DAF w Sękocinie Nowym koło Warszawy odbył się finał Olimpiady technicznej DAF 2020.

 

Zamieszanie wokół sprzedaży DAF-ów - kto zawinił?

Dilerzy DAF - spółki DBK i WTC nie zgadzają się z zarzutami UOKiK.

 

Nowy parking dla ciężarówek w Porcie Gdańsk

Parking przy ulicy Śnieżnej otwarty dla ciężarówek.

 

Nie pomogą podwyżki zarobków kierowców ciężarówek

Niedobór kierowców ciężarówek w Ameryce zdominował w tym roku nagłówki mediów branży transportu drogowego.

Kary za zakaz wyprzedzania

Zakazy wyprzedzania przez kierowców ciężarówek to temat aktualny również w Niemczech.

Nowy rekord na przełęczy Brenner

W ciągu pierwszych 10 miesięcy tego roku ponad 2 miliony ciężarówek przejechało przez przełęcz Brenner.

Weekend na parkingach nie był spokojny

W nocy z soboty na niedzielę 35 ciężarówek zostało okradzionych.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL