Nowa generacja opon Continental

Nowa generacja opon Continental

Firma Continental po raz pierwszy zaprezentuje kolejną generację swoich opon ciężarowych na trwających od 20 do 27 września targach IAA Commercial Vehicles.

W roku 2013 premiera nowej rodziny opon Continental rozpocznie najszerzej zakrojoną ofensywę produktową dotyczącą opon do pojazdów ciężarowych i autobusów w historii firmy. Nikolai Setzer, szef działu opon i członek zarządu, Dr Andreas Esser, szef działu opon do pojazdów użytkowych, i Herbert Mensching, szef marketingu i sprzedaży opon ciężarowych na region EMEA, omówią ten temat oraz inne bieżące plany i obecną sytuację na konferencji prasowej 18 września.

Motywem przewodnim obecności firmy Continental na tegorocznych targach IAA w Hanowerze (hala nr 17, stoisko A 06 / B 05) będzie wydajność. Poza prezentacją nowej generacji produktów, firma Continental, jako kompetentny partner dla branży transportowej i producentów pojazdów użytkowych, pokaże swoje najnowsze produkty i usługi. Rozwiązania te pozwalają flotom uzyskać najniższe ogólne koszty eksploatacji w różnych zastosowaniach. Nacisk zostanie położony na system zarządzania pakietem usług Conti360° Fleet Services i program bieżnikowania ContiLifeCycle na gorąco ContiRe i na zimno ContiTread.


4trucks.pl / Continental Opony Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL