50’ urodziny Metelli

50’ urodziny Metelli

Nowe oblicze i innowacyjna strategia zaprezentowana podczas targów Automechanika wyróżnia zakład z Bresci na rynku części zamiennych.

50’ urodziny METELLI to doskonała okazja do zaprezentowania nowej, mocnej i niebanalnej strategii wyróżniającej zakład na rynku części zamiennych. Niepowtarzalny charakter produktów Metelli wyraża nowe hasło reklamowe:

"WIĘCEJ NIŻ CZĘŚCI ZAMIENNE"
doskonale oddające strategię przyjętą przez Metelli: innowacja i dynamika, jasność i transparentność, osobowość i rozpoznawalność. Wszystkie te cechy wyróżniają w 100% rozwiązania stworzone przez Grupę Metelli.

Pozycji firmowej towarzyszy restyling czterech posiadanych marek Metelli, KWP, Graf i Cifam, nabytych w ciągu lat działalności, które pozwoliły przedsiębiorstwu stać się mocnym punktem odniesienia dla niezależnego rynku części zamiennych, również dzięki konkurencyjnemu charakterowi takich czynników, jak jakość produktów i ścisła współpraca z najlepszymi, wybranymi dystrybutorami, dając początek rozbudowanej światowej sieci handlowej.

Celem tego dopiero co sfinalizowanego projektu, jest uzgodnienie i ujednolicenie czterech marek z wytycznymi zakładu, poprzez przyjęcie form, rozmiarów i kolorów o niepowtarzalnym i charakterystycznym dla zakładu charakterze. Innowacją objęto wszystkie narzędzia komunikacyjne Grupy, od dokumentacji firmowej i handlowej po zaktualizowane kampanie reklamowe 2011/2012 z nowym hasłem, film o przedsiębiorstwie, opakowania i stronę internetową.

Ta odnowa, której w roku 2012 towarzyszą także obchody 50-tej rocznicy założenia, jest częścią oczywistej ewolucji wizerunku, który musi dostosować się do aktualnych modeli komunikacji, natomiast prawdziwą nowością jest wprowadzenie nowego planu: "MOTORYZACYJNA PASJA", który od dzisiaj łączy wszystkie marki Grupy i którego celem jest podkreślenie pasji dla własnej pracy.

Nowy wizerunek zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas targów AUTOMECHANIKA 2012.
Mamy nadzieję, że znajdzie uzasadnione wyrazy uznania ze strony publiczności.

50 lecie Grupy Metelli to niepowtarzalna okazja do uczczenia rozwoju włoskiego zakładu, który zaistniał w ponad 90 krajach i bez wątpienia zasłużył na miano lidera wśród producentów części samochodowych.

Powstały przed laty warsztat mechaniczny skupia dziś 3 zakłady produkcyjne, oprócz biur handlowych i administracyjnych, gdzie na łącznej powierzchni 120.000m2 pracuje 450 pracowników. Historyczna siedziba METELLI S.p.A. mieści się w Cologne w prowincji Brescia.

Każdego roku zakłady METELLI opuszcza około 20 milionów produktów, z których większość trafia na niezależny rynek części zamiennych. Poszerzenie linii przełożyło się na wzbogacenie oferty o 150 nowych elementów rocznie, dając łączną sumę ponad 10.000 nowych pozycji katalogowych.


4trucks.pl / METELLI

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL