Prezenty dla klientów od NordGlass

Prezenty dla klientów od NordGlass

Największa polska sieć serwisów wymiany i napraw szyb samochodowych NordGlass ruszyła z kolejną odsłoną wakacyjnej kampanii reklamowej.

Jej druga część będzie głównie prowadzona w RMF FM oraz przez wybrane stacje lokalne. Dla wszystkich klientów, którzy skorzystają z oferty NordGlass w czasie trwania kampanii czeka powłoka hydrofobowa polepszająca widoczność na drodze w czasie złych warunków atmosferycznych lub wymiana wycieraczek gratis.

Akcja reklamowa NordGlass została zainicjowana w czerwcu i ma na celu zachęcić kierowców do częstszego zwracania uwagi na stan czołowych szyb. Przypomina, że jazda z uszkodzoną szybą (do którego przyznaje się 26% kierowców w Polsce) stwarza niebezpieczeństwo i jest karalna mandatem do 250 zł lub nawet pozbawieniem dowodu rejestracyjnego przez Policję.

W trakcie aktualnej akcji Klienci indywidualni dokonujący naprawy w serwisach NordGlass otrzymają w prezencie powłokę hydrofobową lub możliwość wymiany wycieraczek. Powłoka hydrofobowa to technologia od lat stosowana w lotnictwie i przemyśle zbrojeniowym. Zwiększa o 70% odporność na zabrudzenia, poprawia ostrość widzenia w nocy i w czasie deszczu. Hydrofobizacja sprawia, że w trakcie jazdy, woda i brud są samoczynnie usuwane z powierzchni szyby. Dzięki temu podczas wolnej jazdy znacznie rzadziej trzeba korzystać z tradycyjnych wycieraczek, a przy prędkości od 80 km/h ich użycie jest praktycznie niepotrzebne.

- Naszą kampanią mamy nadzieję przekonać większą liczbę kierowców do dbania o przednią szybę, nie tylko ze względu na ewentualne kary ale przede wszystkim bezpieczeństwo - mówi Artur Więckowski, Dyrektor Marketingu NordGlass - Widoczność jest na drodze kluczowa. W Polsce niekorzystne warunki atmosferyczne ulegają nasileniu, dlatego zdecydowaliśmy zaoferować klientom założenie powłoki hydrofobowej lub wymianę wycieraczek gratis.

Naprawa szyb nie należy do drogich - niemal 15% klientów indywidualnych serwisu płaci za wymianę szyby poniżej 300 zł, a ponad 90% płaci mniej niż 1000 zł. Z kolei koszt naprawy to tylko 140 zł.


4trucks.pl / NordGlass

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL