Nowy dyrektor marketingu Castrol

Nowy dyrektor marketingu Castrol

Dnia 1 sierpnia 2012 roku Anna Wilczewska objęła stanowisko dyrektora marketingu w firmie BP Europa SE, odpowiadając za markę Castrol na rynku polskim.

Castrol Polska oraz BP Polska od roku 2010 wchodzą w skład BP Europa SE z siedzibą w Hamburgu.

Anna Wilczewska jest związana z firmą Castrol od 2006 roku. Jako dyrektor marketingu będzie zajmować się realizacją strategii komunikacji marketingowej marki Castrol, budowaniem wizerunku firmy oraz poszczególnych produktów, a także zarządzaniem zespołem marketingu. Poprzednio pełniła funkcję kierownika marketingu ds. PCO (samochody osobowe) i odpowiadała za komunikację masową z konsumentami oraz współpracę z klientami - warsztatami nieautoryzowanymi. Kierowała też działaniami w zakresie promocji marki Castrol jako Oficjalnego Sponsora Mistrzostw Europy UEFA Euro 2012™ i 2008™ oraz Mistrzostw Świata FIFA 2010™.

Wcześniej pracowała w firmach Shell i Polskie Książki Telefoniczne, gdzie odpowiadała za tworzenie i wdrażanie strategii komunikacyjnej, uwzględniającej ATL i BTL, marketing bezpośredni, promocje, wydarzenia oraz PR. Zajmowała się także badaniami rynku. Absolwentka marketingu i zarządzania Szkoły Głównej Handlowej. Interesuje się psychologią i socjologią, lubi podróże, a jej pasją jest półtoraroczny syn.

Castrol jest jednym z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych. Dostarcza produkty dostosowane niemal do każdego rodzaju pojazdów. Szeroka gama najwyższej jakości olejów to rezultat ponad 110 lat doświadczeń w doskonaleniu środków smarnych. Jako aktywny sponsor wydarzeń sportowych Castrol wielokrotnie zdobywał tytuły mistrza świata wyścigów serii Formuły 1 lub Rajdowych Mistrzostw Świata serii WRC. Od 2008 roku firma sponsoruje piłkę nożną. Castrol jest oficjalnym sponsorem FIFA 2014™.


4trucks.pl / Castrol Polska

Przeczytaj też:
Kup oleje Castrol a otrzymasz zegarek
Zegarki Aztorin czekają na klientów Inter Cars  Mrozy niestraszne dzięki TDA

Zima to pora roku, za którą samochody, zwłaszcza te z silnikami Diesla, nie przepadają. Wyścigi Truck Racing Championship

Jochen Hahn wygraną na torze Le Mans przypieczętował triumf w wyścigach Truck Racing Championship. Castrol - 85 lat marki w Polsce

Znak towarowy Castrol zarejestrowano w Polsce w 1927 roku. Dziś oleje tej znanej marki należą do najczęściej wybieranych środków smarnych nad Wisłą. Castrol EDGE Fiesta Trophy wybierze najlepszego mechanika

Zespoły mechaników biorące udział w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski mają szansę na wygranie Forda Ka w konkursie "Castrol EDGE Serwis Dream Team". Nowy Country Manager biznesu Castrol w Polsce

1 czerwca 2012 roku Sławomir Radoń (40 l.) objął stanowisko Country Managera Castrol Polska. Oleje przekładniowe

castrol-beczki

Często wydaje nam się, że olej zalany do skrzyni biegów w nowym samochodzie, bądź do jego mostu (ów) nie wymaga żadnej kobntroli. Oprócz okresowego sprawdzenia jego poziomu w poszczególnych podzespołach, należy również zwrócić uwagę na okres przydatności poszczególnych olejów przekładniowych. Producenci nowszych pojazdów, często podają w instrukcji obsługi, że oleju w skrzyni biegów nie wymienia się. Prawdą jest to, że nowoczesne syntetyczne produkty smarne nie wymagają wymiany w trakcie eksploatacji pojazdu. Należy jednak pamiętać, że brak potrzeby wymiany oleju przekładniowego, w rozumieniu producenta, dotyczy tylko okresu do naprawy głównej pojazdu lub podzespołu. Odpowiedni olej pomoże dobrać nam ekspert z firmy Castrol Polska.

110 lat Castrola

castrol_foto

Firma Castrol świętuje właśnie swoje 110 urodziny. To dobra okazja, by przyjrzeć się ponad wiekowej tradycji tej uznanej marki, która wielokrotnie rewolucjonizowała rynek motoryzacyjny swoimi przełomowymi produktami.
Castrol dla PEKAES ImageCastrol Polska i PEKAES podpisały umowę w sprawie pilotażowej współpracy, w ramach której czołowy polski spedytor będzie stosował w różnych pojazdach swojej floty olej Castrol Elixion Low 5W-30. Okres testowy ma potrwać dwa miesiące, podczas których Castrol Elixion Low 5W-30 ma wykazać swoje główne zalety: zmniejszenie zużycia paliwa i ochrona silnika.

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL