Festiwal "Sami swoi" z Mercedesem

Festiwal "Sami swoi" z Mercedesem

Dolnośląski dealer Mercedesa, spółka Mirosław Wróbel włączyła się w organizację XVI Ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Komediowych w Lubomierzu.

Na potrzeby imprezy firma przekazała dwa samochody marki Mercedes-Benz, którymi podróżować będą goście festiwalu.

Ogólnopolski Festiwalu Filmów Komediowych "Sami Swoi" od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Oprócz aktorów odwiedzają go kabareciarze, kompozytorzy muzyki filmowej oraz reżyserzy prezentujący swoje najnowsze dzieła.

W trakcie tegorocznej edycji, która ruszy już 9 sierpnia 2012 r., goście festiwalu podróżować będą Mercedesami Vito dostarczonymi przez spółkę Mirosław Wróbel z Wrocławia.

- Cieszymy się, że możemy włączyć się w organizację festiwalu, który od lat cieszy się mianem kultowego, tym bardziej, że wielu z nas wychowało się na filmach o Kargulu i Pawlaku będących patronami imprezy. Jesteśmy też dumni, że przybywający do Lubomierza artyści jeżdżą właśnie naszymi autami - mówi Michał Łuczak, prezes firmy Mirosław Wróbel.

Przez wielu Lubomierz nazywany jest polskim Hollywood, ponieważ to właśnie tutejsze plenery posłużyły filmowcom aż osiem razy. Wśród najgłośniejszych produkcji znalazły się takie filmy "Krzyż walecznych", "Maratończyk" i "Zakład", jednak to historia Karguli i Pawlaków najmocniej odcisnęła się na współczesnych losach miasta.


4trucks.pl / Mercedes-Benz

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL