Moda na wypożyczanie nadal trwa

Moda na wypożyczanie nadal trwa

Dokładnie 3-go lipca do już jeżdżących 99 naczep w barwach "wypożyczalnia wywrotek" dołączyło kolejne 10 nowych naczep.

Tym sposobem wypożyczalnia naczep Feber należąca do grupy Inter Cars liczy 109 naczep. Są to lekkie naczepy typu NW 27 ZS/S (5 szt.) i NW 44 KD/S (5 szt.).

Klienci życzą sobie nowoczesnych i wydajnych naczep, zwracają dużą uwagę na wiek wypożyczanej naczepy. Dlatego co roku firma odświeża  flotę wymieniając ok. 30 pojazdów, tak aby ich średni wiek nie przekraczał 24 miesięcy. Po czterech latach działalności wypożyczalni właściciele dokładnie poznali preferencje klientów, którym umieją sprostać w 100 %.

Pierwszy parametr to waga, która teraz liczy się w każdej klasie objętości. Najlżejsze naczepy dostępne w wypożyczalni ważą 5200 kg. Drugi to dostępność pojazdów do poszczególnych grup ładunków.

Wypożyczalnia posiada naczepy:
- budowlane (24-32 m3, w tym rynny) - piasek, żwir, pospółka, wszelkie kruszywa drogowe, masa bitumiczna
- uniwersalne (32-42 m3, stalowe, aluminiowe) - węgiel, popiół, wapno, nawozy, ziemia
- do przewozu opału i płodów rolnych (42-52 m3, tylko aluminiowe) - koks, wierzba energetyczna, ekogroszek, zboża, owoce, warzywa.

Trzeci kluczowy parametr to niezawodność, bezobsługowość eksploatacyjna i prostota obsługi.

Zdobyte doświadczenia poskutkowały użytkowaniem naczep wyłącznie własnej produkcji.
Postawiono zdecydowanie na osie Mercedes z hamulcami tarczowymi, które wbrew obiegowym opiniom, są równie trwałe jak bębnowe, tanie w eksploatacji, a do tego mają dużo większą skuteczność hamowania, co wprost przekłada się na bezpieczeństwo eksploatowanych pojazdów. Pneumatyka to produkt KNORR Bremse doskonale sprawdzający się w trudnych warunkach pracy wywrotki. RSS seryjnie montowany wydatnie zwiększa stabilność naczep, co ma bezpośredni wpływ na komfort prowadzenia, nawet jeżeli klient nie posiada praktyki w jeździe z naczepą wywrotką. Również wiązka elektryczna Hella Easy Conn II oparta głównie na diodach LED, zmniejsza usterkowość oświetlenia niemal do zera. Stosowany siłownik wywrotu to produkt HYVA.

Dzięki bezawaryjnym i trwałym naczepom znacznie uproszczono procedurę przyjęcia i wydania pojazdu do/od klienta. Obejmuje ona obecnie głównie punkty mające wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego, jak opony, amortyzatory, hamulce. Procedura ta trwa dokładnie kilkanaście minut, o resztę dba elektronika w całości rejestrująca parametry pracy naczepy.

Koszt miesięcznego wynajmu zaczyna się od 3300 zł. Specjalne zniżki (nawet 50 %) firma oferuje klientom, którzy naprawiają u nich systematycznie swoją flotę, dokonują kapitalnych remontów oraz oczekują na odbiór nowych zakupionych naczep.

Wypożyczalnia to także sposób dla klienta, aby przekonać się w praktyce o doskonałych parametrach i trwałości naczep produkowanych przez Inter Cars.

Oprócz siedziby głównej w Sieradzu, klient może podjąć lub oddać naczepę również w Wałczu i w Warszawie. A mniej zamożni klienci mogą zawsze liczyć na zakup używanych pojazdów z gwarantowanym przebiegiem, w doskonałym stanie technicznym i co ważne za rozsądną cenę !


4rtucks.pl / Feber

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL