Braća Crnomarković - dystrybutor DAF w Serbii

Braća Crnomarković - dystrybutor DAF w Serbii

Firma DAF Trucks N.V. podpisała ze spółką Braća Crnomarković umowę dotyczącą sprzedaży, serwisu i marketingu w Serbii.

Braća Crnomarković będzie również reprezentować organizacje PACCAR Parts i DAF International Truck Service (ITS), aby zapewnić usługi najwyższej jakości.

- DAF Trucks to jeden z najpopularniejszych producentów ciężarówek w Europie. Oferuje doskonałe produkty i serwis, co jest kluczem do sukcesu w Serbii. Bardzo się cieszymy i czujemy zaszczyceni, że to nas wybrano na nowego dystrybutora firmy DAF - mówi Obrad Crnomarković, dyrektor generalny Braća Crnomarković. Do nowego dystrybutora w Serbii należą dwie placówki, w tym nowe biuro sprzedaży z nowoczesnym warsztatem w Kovilj, niedaleko Nowego Sadu. - Chcemy w przyszłości poszerzyć naszą sieć, aby wzmocnić pozycję firmy DAF Trucks wśród konkurencji. Naszym celem jest zwiększenie udziału na rynku w 2012 roku do 14%.

Firma DAF Trucks dostarcza na rynek serbski pojazdy XF105 do transportu długodystansowego oraz samochody dostawcze LF45. - Ciężarówka XF105 perfekcyjnie nadaje się do transportu międzynarodowego. Łączy niezawodność i najwyższy komfort jazdy z niskim poziomem zużycia paliwa. Pojazdy serii LF są idealne do zastosowań w dystrybucji regionalnej i krajowej. Ich najważniejsze zalety to nieduża masa własna, która pozwala na maksymalne zwiększenie ładowności, oraz mały promień skrętu zapewniający optymalną zwrotność w obszarach zabudowanych - mówi Obrad Crnomarković. - Obecnie szukamy też możliwości zastosowania pojazdów serii CF w sektorze dystrybucji krajowej.

- Dla organizacji DAF praca z firmą Braća Crnomarković to przyjemność - mówi Michiel Kuijs, dyrektor sprzedaży międzynarodowej w firmie DAF Trucks N.V. - Braća Crnomarković to profesjonalny partner z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej. Chcemy, aby dalej wzmacniał naszą pozycję na serbskim rynku.


4trucks.pl / DAF Trucks Polska

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL