Lexus wybrał nawigację TomTom

Lexus wybrał nawigację TomTom

TomTom dostarczy nawigację do ulepszonej wersji samochodów Lexus CT 200h.

System nawigacyjny CT MoveOn oferuje funkcję TomTom HD Traffic i jest zintegrowany z tablicą rozdzielczą. Samochód będzie zaprezentowany jeszcze w tym roku. Jako pierwsi zobaczą go miłośnicy motoryzacji w Polsce, Belgii, Francji i Holandii w lipcu 2012 roku.

- Dostarczanie nawigacji dla samochodów luksusowych marek to kamień milowy dla nas - powiedział Andrzej Kasprzyk, Senior Vice President TomTom. - Z nawigacją CT MoveOn kierowcy samochodów Lexus będą mogli korzystać z doświadczeń firmy TomTom w sferze usług Live , teraz dostępnych także w ich autach.

Kluczowe cechy nawigacji Lexus CT MoveOn Navi:
• Dodatkowe mapy Zachodniej albo Centralnej Europy.
• Gwarancja najnowszych map - jeżeli w momencie dokonania zakupu samochodu będzie dostępna nowa mapa, nabywca będzie mógł jednorazowo pobrać kompletną mapę w ciągu 60 dni od rozpoczęcia korzystania z nawigacji bez żadnych dodatkowych kosztów.
• Prosta aktualizacja - system nawigacji samochodowej jest aktualizowany w łatwy sposób; mapy, nowe oprogramowanie, dodatkowe głosy można pobrać za pomocą programu TomTom HOME.
• Intuicyjna obsługa za pomocą zdalnego sterowania zainstalowanego na konsoli centralnej.
• Bezpłatna roczna subskrypcja usług Live, zawierającej:
   - HD Traffic - dostarcza najbardziej aktualne informacje o rzeczywistej sytuacji na drodze dla szybszego planowania trasy.
   - Mobile Speed Cameras – dostarcza w czasie rzeczywistym informacje o lokalizacji mobilnych radarów, w tym ostrzega zarówno o stałych kamerach, jak i pomiarach średniej prędkości na drodze.
   - Search & Go - korzystając z usługi TomTom Places pomaga w znalezieniu najlepszych sklepów, restauracji albo innych miejsc w okolicy.
   - 5-dniowa prognoza pogody dla dowolnej lokalizacji w Europie.
• Map Share zapewnia bezpłatne codzienne aktualizacje map od społeczności użytkowników TomTom.
• IQ Routes™.
• Zaawansowany asystent pasa ruchu.
• Zarządzanie głosem.

O samochodzie Lexus CT 200h
CT 200h to pierwszy w historii marki Lexus pięciodrzwiowy samochód kompaktowy. To także pierwszy w pełni hybrydowy samochód uplasowany w samym sercu segmentu kompaktowych pojazdów klasy Premium. Stworzony z myślą o europejskim rynku, CT 200h dzięki swoim rozmiarom, pojemności, w pełni hybrydowej technologii i bardzo małej emisji dwutlenku węgla na poziomie 87g CO2/km w pełni odpowiada na zapotrzebowania młodej, świadomej i odpowiedzialnej społecznie grupy konsumentów wrażliwych na potrzeby środowiska. Oferuje bezkompromisową jakość, komfort i wyrafinowanie, jego cechą charakterystyczną jest postępowy luksus obecny w każdym samochodzie Lexus.

Najnowsze trasy, w tym informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym są dostępne pod adresem:
http://www.tomtom.com/livetraffic/

Więcej o firmie TomTom pod adresem www.tomtom.com 


4trucks.pl / TomTom

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL