Promocja paliwowa na stacjach Statoil w lipcowe weekendy

Promocja paliwowa na stacjach Statoil w lipcowe weekendy

Dnia 6 lipca br. (piątek) na wszystkich stacjach Statoil Premium (full service) oraz na wybranych stacjach franczyzowych Statoil w Polsce rozpoczyna się weekendowa promocja paliw.

Już od godziny 18:00 6 lipca klienci będą mieli możliwość skorzystania z rabatu w wysokości 10gr na każdym zatankowanym litrze paliwa.

Promocja obowiązywać będzie przez cztery kolejne weekendy lipca 2012r. i trwać będzie w każdy weekend od piątku (od godziny 18:00), do niedzieli (do godz. 23:59). Klienci będą mogli skorzystać z promocji paliwowej już od godz. 18:00 dnia 6 lipca br. (piątek). Ostatnim dniem promocji będzie 29 lipca (niedziela).

Do skorzystania z promocji uprawnieni są klienci stacji, którzy zakupią w sklepie na stacji dowolny produkt za minimum 5 złotych. Promocja uprawnia do skorzystania z rabatu w wysokości 10 groszy na każdym zatankowanym litrze dowolnego paliwa (benzyna, olej napędowy, autogaz). Promocja nie obejmuje klientów płacących za paliwo kartami flotowymi Routex, UTA i DKV.

Rabat na paliwo udzielany jest niezależnie od tego czy płatność dokonywana jest gotówką, czy kartą bankową.

Promocja obejmuje swym zasięgiem wszystkie stacje Statoil Premium (full service) oraz wybrane stacje franczyzowe Statoil w całej Polsce. Szczegółowy wykaz stacji Statoil objętych promocją podany jest na stronie www.statoil.pl 


4trucks.pl / Statoil Poland

Wyszukiwarka

Informacje

Zapisz się do newslettera

Raz w tygodniu otrzymasz od nas przegląd wydarzeń z branży TSL