Zmiany w dziale komunikacji MAN

Zmiany w dziale komunikacji MAN

Dominique Nadelhofer zastąpi Ninę Gutzeit w kierowaniu działem komunikacji MAN Truck & Bus AG.

Od 1 lipca 2012 kierownictwo centralnego pionu komunikacji przedsiębiorstwa oraz funkcję rzecznika prasowego w firmie MAN Truck & Bus obejmuje Dominique Nadelhofer (34).

Nadelhofer rozpoczął pracę w MAN w 2005 roku w dziale Investor Relations. W roku 2008 przeszedł do działu komunikacji MAN SE, obejmując stanowisko rzecznika prasowego. Ostatnio jako CEO w MAN Truck & Bus Ukraine odpowiadał za sprzedaż pojazdów ciężarowych i autobusów na tamtym rynku.

Z dniem 1 lipca Nina Gutzeit (41) przechodzi do działu komunikacji koncernu MAN SE, gdzie obejmie kierownictwo nowego działu "Communication Online & Operations". Gutzeit związana jest z MAN od 1999 roku. Początkowo pracowała na różnych stanowiskach w dziale marketingu, dziale strategicznym oraz dziale Corporate Publishing. W 2005 roku została rzecznikiem prasowym firmy i przejęła funkcję kierownika działu komunikacji przedsiębiorstwa w MAN Truck & Bus. Na tym stanowisko przyczyniła się do znacznego umiędzynarodowienia pionu komunikacji przedsiębiorstwa w zakresie komunikacji wewnętrznej, Corporate Publishing, Public Relations i komunikacji online oraz wprowadziła obowiązujące na całym świecie formaty mediów i działania w zakresie PR.

Nadelhofer i Gutzeit w ramach wykonywanych funkcji raportują do Andreasa Lampersbacha, kierownika pionu komunikacji MAN SE.


4trucks.pl / MAN Truck & Bus AG