GEFCO Turcja świętuje swoje 10 urodziny

GEFCO Turcja świętuje swoje 10 urodziny

Dnia 12 czerwca turecka filia GEFCO zaprosiła swoich klientów i przedstawicieli mediów na uroczyste przyjęcie koktajlowe, które odbyło się w Baltalimani Portaxe niedaleko Stambułu.

Okazją do świętowania była 10 rocznica powstania firmy. Uroczystości rozpoczęła konferencja prasowa, w której udział wzięli: Yves Fargues, dotychczasowy prezes i dyrektor generalny Grupy, Christian Zbylut, dyrektor GEFCO ds. rozwoju w obszarze Azji Centralnej, Europy Środkowo-Wschodniej i Bliskiego Wschodu oraz Fulvio Villa, dyrektor generalny GEFCO Turcja. Podczas konferencji podsumowano etapy rozwoju filii od czasu jej otwarcia w 2002 roku, a także zaprezentowano szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań GEFCO opracowanych dla sektora przemysłowego.

Na konferencji Yves Fargues przypomniał podjęte przez Grupę strategiczne inicjatywy mające na celu wspieranie międzynarodowego rozwoju firmy. Podkreślił jednocześnie istotną pozycję, jaką zajmuje GEFCO Turcja na Bliskim Wschodzie i oznajmił, że spółka ta nadal pozostanie strategicznym punktem, dzięki któremu Grupa będzie mogła zdobywać nowe rynki w Azji Środkowej. Konferencja stała się także okazją do ogłoszenia najnowszych projektów GEFCO Turcja: planowanego jeszcze w 2012 roku otwarcia nowych oddziałów na Bliskim Wschodzie oraz rozpoczęcia realizacji nowych usług, zwłaszcza dostaw bezpośrednich (door-to-door) na Bliski Wschód poprzez port w Mersin.


4trucks.pl / GEFCO